Функціональні можливості акустичної системи 2.0 SVEN SPS-710 на висоті. Вбудований Bluetooth-модуль дозволяє підключатися в бездротовому режимі і відтворювати в високій якості музичні композиції з будь-якого сучасного пристрою, оснащеного цією функцією, будь то ноутбук, комп'ютер, планшет або смартфон. Ця акустична система може програвати музику з знімних носіїв - флеш-накопичувачів і SD-карт. Вбудований годинник, будильник і FM-радіо. Довершують картину зручно розташовані роз'єми для підключення навушників і пульт управління - в SPS-710 є все, що потрібно справжньому меломанові.
Цю акустику можна без перебільшення назвати однією з найбільш вдалих моделей в своїй ціновій категорії - її по-справжньому приємно слухати. Модель оснащена купольними ВЧ-динаміками, завдяки яким так яскраво і детально звучать високі частоти. Вихідної потужності в 40 Вт з надлишком вистачить для того, щоб влаштувати вдома запам'ятовується вечірку. Дерев'яний корпус SVEN SPS-710 дозволяє найкращим чином розкрити її акустичний потенціал.
Цю акустику можна без перебільшення назвати однією з найбільш вдалих моделей в своїй ціновій категорії - її по-справжньому приємно слухати. Модель оснащена купольними ВЧ-динаміками, завдяки яким так яскраво і детально звучать високі частоти. Вихідної потужності в 40 Вт з надлишком вистачить для того, щоб влаштувати вдома запам'ятовується вечірку. Дерев'яний корпус SVEN SPS-710 дозволяє найкращим чином розкрити її акустичний потенціал.
Особливості
- Безпровідна передача сигналу по протоколу Bluetooth
- Вмонтований програвач аудіофайлів з носіїв пам’ятi USB flash та SD card
- Вбудоване FM-радіо
- Вмотновані годинник та будильник
- Роз’єм для підключення навушників
- Пульт дистанційного управління
- Матеріал корпусу колонок – дерево (MDF)
Технічні характеристики
Вихідна потужність (RMS), Вт 40 (2 × 20)
Частотний діапазон, Гц 40 – 22 000
Діаметр ВЧ-динаміків, мм Ø 25
Діаметр НЧ-динаміків, мм Ø 100
Пульт ДУ є
Магнітне екранування є
Типи входів 2 RCA
Напруга живлення ~ 220 В, 50 Гц
Матеріал корпусу дерево (MDF)
Розміри (Ш × В × Г), мм 170 × 274 × 195
Вага, кг 5,4
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Sven |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,4 кг |
| Вихідна потужність | 40 (2 × 20) |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth 2.1 + EDR |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 40 |
| Матеріал корпусу | Дерево, МДФ |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Носії музики | SD карти, USB-накопичувачі |
| Пульт ДУ | Да |
| Радіоприймач | FM |
| Розмір | 170 × 274 × 195 мм (одна колонка) |
| Розмір упаковки | 430 * 260 * 320 мм., 5,9 кг |
| Розміри динаміків, мм | Діаметр ВЧ Ø 25, НЧ Ø 100 |
| Система | Колонки 2.0 |
| Тип харчування | ~220/50 В/Гц |
| Типи входів | RCA, Bluetooth, USB flash, SD card |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 40 – 22 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 849 ₴












