До сезону запальних вечірок компанія SVEN випустила гарячу модель — портативну акустику PS-480 з яскравим підсвічуванням.
Колонка чудово підійде для веселого свята на природі: сумарна потужність динаміків 24 Вт дає змогу їм видавати гучний звук, пасивні випромінюють глибокий бас. А по-справжньому веселою і запальної вашої вечірки зробить вбудована в PS-480 світлодіодна підсвітка. Її яскраві кольори перемикаються в трьох режимах у такт звучанні — справжня світломузика!
Акустику зручно носити із собою на спеціальному ремені, який входить до комплект постачання. До неї можна під'єднатися через Bluetooth або за допомогою кабеля. Також можна вставити флешку або картку microSD з коханою музикою або послухати радіо. Усі настроювання зображаються на LED-дисплеї, так що керувати колонкою дуже зручно.
Портативна акустика SVEN PS-480 точно не залишить байдужими всіх тих, хто любить відпочивати з улюбленою музикою в компанії друзів.
- Глибокий бас завдяки пасивним випромінювачам
- Ефектне різнобарвне підсвічування
- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Відтворення музики з USB flash і microSD card пам'яті
- LED-дисплей
- Вбудоване FM-радіо
- Можливість дротового під'єднання до джерела звуку
Вихідна потужність (RMS), Вт 24 (2 × 12)
Частотний діапазон, Гц 100 – 20 000
Діапазон частот тюнера, МГц 87.5 – 108
Розміри динаміків, мм Ø 100
Бездротове передавання сигналу через Bluetooth да
Відтворення музики з носіїв пам'яті USB, microSD
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор: 2000 мA ·год
USB: DC 5 V
Підтримувані профілі Bluetooth HSP, HFP, A2DP, AVRCP
Радіус дії, м до 10
Матеріал корпусу ABS-пластик
Розміри виробу, мм 425 × 188 × 150
Вага, кг 2,1
Колір чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2100 р. |
| Вихідна потужність | 24 (2 × 12) |
| Додатково | підсвічування |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 24 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | 5 Вольт USB Літій-іонний акумулятор 2000 мА |
| Пульт ДУ | Немає |
| Розмір | 430 * 193 * 177 мм |
| Розмір упаковки | 185 * 485 * 200 мм, 2490 р. |
| Розміри динаміків, мм | Ø 100 |
| Система | Портативна |
| Тип харчування | USB: DC 5 V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth v. 2.1 + EDR, HSP, HFP, A2DP, AVRCP |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 100 – 20 000 |
- Ціна: 2 379 ₴











