Компанія SVEN випустила портативну акустичну систему - PS-465. Потужна модель з брутальним дизайном і повним набором корисних функцій буде хороша і вдома, і на природі.
Портативна акустика SVEN PS-465 здатна грати по-справжньому голосно. Два динаміки діаметром 95 мм видають цілих 18 Вт! Цього більш ніж достатньо для виїзної дискотеки на природі в хорошій компанії. Що стосується функціоналу - у цій акустики є практично все, що душі завгодно: Bluetooth для бездротового з'єднання з мобільними пристроями, слоти для USB flash і карт пам'яті microSD, FM-радіо, великий LED-дисплей з чіткими символами. А ще модель підтримує дротове підключення до джерел звуку.
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Можливість управління перемиканням треків
- Провідна / безпровідна передача аудіосигналу
- Вмонтований програвач аудіофайлів з USB-flash і карток пам’яті micro SD
- Вмонтоване FM-радіо
- LED дисплей
- Радіус дії – до 10 метрів
Частотний діапазон, Гц АС: 100 – 20 000
мікрофон: 100 – 10 000
Діаметр динаміків, мм Ø 95
Iнтерфейс пiдключення Bluetooth
Джерело живлення літій-іонний aкумулятор: 1800 мA • год.
USB: DC 5 V
Розміри (Ш × В × Г), мм 400 × 190 × 154
Вага, г 2050
Колір чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2050 г. |
| Колір | чорний |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 18 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | літій-іонний aкумулятор: 1800 мA • год. USB: DC 5 V |
| Носії музики | USB, microSD |
| Пульт ДК | Немає |
| Радіоприймач | FM-радіо |
| Розміри | 400 * 190 * 154 мм |
| Розміри динаміків, мм | Ø 95 |
| Розміри упаковки | 185 * 220 * 440 мм, 2445 р. |
| Система | Портативна |
| Тип живлення | USB: DC 5 V |
| Типи входів | Аналоговий jack 3.5 Bluetooth v. 2.1 + EDR |
| Упаковка | картонна коробка |
| Частотний діапазон, Гц | 100 – 22 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 779,88 ₴







