Лінійно-інтерактивний джерело безперебійного живлення SVEN UP-L1000E призначений для захисту персональних комп'ютерів, робочих станцій, а також серверів, обладнаних імпульсними блоками живлення. Має 6 розеток (3 UPS/сітий фільтр + 3 x мережевий фільтр).
Завдяки вбудованій батареї ДБЖ здатний працювати навіть за повного зникнення електропостачання, що дає змогу користувачеві зберегти дані і коректно завершити роботу операційної системи. Вбудований стабілізатор напруги дає змогу працювати від мережі в діапазоні ~ 175-290 ± 3% В без переходу «на батарею» і в такий спосіб використовувати енергію АКБ у критичній ситуації. Ця особливість важлива для мереж з нестабільною напругою.
SVEN UP-L1000E забезпечений функцією «холодний старт», що дає змогу примусово увімкнути ДБЖ у разі якщо немає напруги та звукової напруги сигналізацією.
- Лінійно-інтерактивний тип ДБЖ
- LED-індикація основних режимів
- Цифровий мікропроцесорний контроль
- Вбудований стабілізатор напруги ~ 175 - 290 ± 3%
- Звукова сигналізація за критичного рівня розряду акумуляторних батарей
- Самотестування під час увімкнення, вимкнення
- Функція «холодний старт»
- Функція «автостарт» під час під'єднання/відновлення живлення від мережі
- Апроксимована синусоїдна вихідна напруга під час роботи від батареї
- Автоматичне заряджання батарей за вимкненого ДБЖ
- Тепловий захист трансформатора
- Вихідні євро розетки 6*CEE7/4 (3х UPS/суцільний фільтр + 3 x мережевий фільтр)
- Можливість настінного кріплення
Тип ДБЖ лінійно-інтерактивний
Тип навантаження комп'ютер, монітор (3 розетки ДБЖ) + додаткове навантаження через розетки мережевого фільтра (3 розетки)
Потужність повна, ВА <= 1000
Максимальне навантаження, Вт <= 510
Рівень вхідної напруги, В ~ 175 - 290 ± 3%
Рівень вихідної напруги, В ~ 230 (-14/+10 %)
Форма вихідної напруги апроксимована синусоїда
AVR (авторегулятор напруги) є
Вхідна частота, Гц 50
Робоча частота, Гц 50 ± 1% (у режимі роботи від батареї)
Вхідна вилка 1 × СЕЕ7/7 (знімний кабель живлення 1 м)
Вихідні розетки, шт. 6 × CEE7/4 (3 UPS/сітий фільтр + 3x мережевий фільтр)
Захист перевантаження (AVR + 25% 60 сек, BAT + 10% 10 сек), коротке замикання, захист від перезаряджання або саморозряджання батарей
Типовий час перемикання, мс <= 10
Тривалість роботи від батарей, хв. < 20, залежно від під'єднуваного навантаження
Тип акумуляторів герметичні необслуговувані олив'яно-кислотні батареї (є витратним матеріалом)
Напруга батарей, В 12
Ємність батареї, А·год 9
Час заряджання 6-8 годин (до рівня >90%)
Індикатори живлення від батареї, роботи від мережі, заряджання
Ефективність, % 80
Температура довкілля, °С 0 – 40
Відносна вологість, % 10 – 90
Матеріал корпусу ABS-пластик
Розміри виробу, мм 185 × 280 × 95
Вага, кг 5,9
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| AVR (авторегулятор напруги) | Є |
| Вага | 5,9 кг |
| Час перемикання, мсек | ≤ 10 |
| Вхідна вилка | 1 × СЕЕ7/7 (знімний кабель живлення 1 м) |
| Вхідна напруга, В | ~175 - 290 ± 3% |
| Вихідна напруга, В | ~ 230 (-14/+10 %) |
| Вихідні розетки | 6 × CEE7/4 (3х UPS/мережевий фільтр + 3x мережевий фільтр) |
| Додатково | Температура навколишнього середовища, °С 0 – 40 Відносна вологість, % 10 – 90 Сертифікати UL. cUL, FCC, [CE,TUV] |
| Ємність батареї, А*год | 9 |
| Захист | перевантаження (AVR +25% 60 сек, BAT +10% 10 сек), коротке замикання, захист від перезаряду або саморозряду батарей |
| Індикатори | живлення від батареї, роботи від мережі, зарядки |
| Максимальне навантаження | 510 Вт |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Потужність повна | 1000 ВА |
| Напруга батарей | 12 |
| Запобіжник | обмежувач струму перетворювача напруги |
| Тривалість роботи від батарей, хв. | 3-20, в залежності від підключається навантаження |
| Розмір (") | 185 × 280 × 95 мм |
| Розмір упаковки | 145 * 330 * 235 мм. 6100 р. |
| Тип ДБЖ | лінійно-інтерактивний |
| Тип акумуляторів | герметичні свинцево-кислотні батареї (є витратним матеріалом) |
| Тип навантаження ДБЖ | комп'ютер, монітор (3 розетки ДБЖ) + додаткове навантаження через розетки мережевого фільтра (3 розетки) |
| Форма вихідної напруги | апроксимированная синусоїда |
| Колір | чорний |
| Ефективність, % | > 80 |
- Ціна: 2 399 ₴








