Мультимедійна акустична система 2.1 REAL-EL M-570 має широкий функціонал поєднаний з сучасним дизайном. Сабвуфер в дерев'яному корпусі та приємним підсвічуванням додасть низьких частот і розширить діапазон відтворення, а також посилить спецефекти в іграх і фільмах. У даній моделі є все необхідне - вбудоване FM-радіо, караоке, роз'єми для підключення USB Flash і SD-card, модуль Bluetooth, вбудований програвач аудіофайлів, зручний пульт управління і навіть інформативний LED-дисплей.
- Вбудований модуль караоке з входами для двох мікрофонів
- Безпровідна передача сигналу через Bluetooth
- Програвач аудіофайлів USB flash, SD card
- Цифровий дисплей
- FM-радіо
- Пульт дистанційного управління
- Дерев'яний корпус сабвуфера і сателітів
Вихідна потужність (RMS), Вт 58 (30 + 2 × 14)
Частотний діапазон, Гц сабвуфер 40 – 200; сателіти 200 – 20 000
Розміри динаміків, мм сабвуфер Ø 133; сателіти Ø 76
Пульт ДУ є
Напруга живлення ~230/50 В/Гц
Матеріал корпусу дерево
Тип 2.1
Технологія зв'язку Bluetooth
Розміри, мм сабвуфер 170 × 316 × 325; сателіти 105 × 182 × 126
Вага, г 6000
Колір чорний
M-570_manual_ua.pdf (353 КБ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 кг. |
| Вихідна потужність | сабвуфер: 30, сателіти: 20 (2 × 14) |
| Додатково | Вхід для мікрофона караоке |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 58 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Носії музики | USB flash, SD card |
| Пульт ДУ | Є. Бездротової. |
| Радіоприймач | FM-радіо |
| Розмір | сабвуфер 170 × 316 × 325; сателіти 105 × 182 × 126 мм |
| Розмір упаковки | 210 * 350 * 460 мм. 6,2 кг |
| Розміри динаміків, мм | сабвуфер: Ø 133, сателіти: ШП Ø 76 |
| Система | 2.1 Колонки |
| Тип харчування | ~230/50 В/Гц |
| Типи входів | Аналоговий RCAx2Читає SD-картиЧує USB-флешBluetoothмікрофон караоке |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | сабвуфер: 40 – 200, сателіти: 200 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 926 ₴












