Компанія SVEN представляє пластикову акустичну систему 2.0 з можливістю підключення двох пристроїв одночасно. SVEN 248 може працювати не тільки з комп'ютером або ноутбуком. На передній панелі є додатковий роз'єм для підключення смартфона.
SVEN 248 - зручна акустика для робочого столу. Вона не тільки добре справляється зі своїми прямими обов'язками по відтворенню звуку - їй просто приємно користуватися. Вона компактна - такого пристрою знайдеться містечко на самому маленькому столі. Ручка управління гучністю, роз'єм для навушників і лінійних вхід для підключення додаткових пристроїв винесені у цій моделі на передню панель. Все знаходиться під рукою, логічно і продумано.
SVEN 248 - зручна акустика для робочого столу. Вона не тільки добре справляється зі своїми прямими обов'язками по відтворенню звуку - їй просто приємно користуватися. Вона компактна - такого пристрою знайдеться містечко на самому маленькому столі. Ручка управління гучністю, роз'єм для навушників і лінійних вхід для підключення додаткових пристроїв винесені у цій моделі на передню панель. Все знаходиться під рукою, логічно і продумано.
Особливості
- Живлення від USB-порту
- Регулювання рівня гучності
- Роз’єм для підключення навушників
- Додатковий вхід для підключення смартфона
- Матеріал корпусу колонок – ABS-пластик
Технічні характеристики Вихідна потужність (RMS), Вт 6 (2 × 3)
Частотний діапазон, Гц 90 – 20 000
Розміри динаміків, мм Ø 70
Магнітне екранування є
Напруга живлення USB/DC 5V
Матеріал корпусу пластик
Розміри (Ш × В × Г), мм 85 × 120 × 80
Вага, кг 0,55
Колір чорний
Частотний діапазон, Гц 90 – 20 000
Розміри динаміків, мм Ø 70
Магнітне екранування є
Напруга живлення USB/DC 5V
Матеріал корпусу пластик
Розміри (Ш × В × Г), мм 85 × 120 × 80
Вага, кг 0,55
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 р. |
| Магнітне екранування | Да |
| Максимальна потужність (Вт) | 6 |
| Матеріал корпусу | Пластик-ABS |
| Напруга живлення | 5 Вольт USB |
| Розмір | 85 × 120 × 80 мм |
| Розмір упаковки | 180 * 100 * 120 мм, 630 р. |
| Розміри динаміків, мм | Ø 70 |
| Система | Колонки 2.0 |
| Тип харчування | USB/DC 5V |
| Типи входів | Аналоговий Jack 3.5 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | 90 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴








