SVEN SPS-608 — це легке розв'язання питання прослуховування музики, перегляду фільмів і звукового супроводу комп'ютерних ігор без шкоди для бюджету, що особливо актуально за часів економічного розладу.
Особливості
Вихідна потужність (RMS), Вт 6 (2 × 3)
Частотний діапазон, Гц 75 — 20 000
Розміри динаміків, мм Ø 76
Типи входів мініджек 3,5 мм (стерео)
Напруга живлення ~ 220 В, 50 Гц
Матеріал корпусу дерево (MDF)
Розміри виробу, мм 117 × 207 × 105
Вага, кг 1,9
Колір чорний
Головна перевага цієї системи: поєднання простоти у використанні, зручності в керуванні та невисокій вартості.
Регулятори рівня гучності та тембру ВЧ, а також вимикач живлення розташовані на передній панелі корпусу. Це дуже зручно, оскільки всі параметри є під рукою. На задній стінці розташовані роз'єми для під'єднання різних джерел аудіосигналу: ПК, DVD/CD/MP3-плеєрів.
Як перша та найнижча за ціною в лінійці дерев'яної акустики SVEN SPS-608 — це дійсно найзручніше рішення для сучасних слухачів, які вміють рахувати гроші!
Особливості
- Простий і елегантний дизайн
- Трансформаторне джерело живлення
- Можливість під'єднання до різних джерел звуку
- Регулювання рівня гучності та тембру
- Збільшений хід котушки динаміків
- Світлодіодний індикатор живлення
- Магнітне екранування
Вихідна потужність (RMS), Вт 6 (2 × 3)
Частотний діапазон, Гц 75 — 20 000
Розміри динаміків, мм Ø 76
Типи входів мініджек 3,5 мм (стерео)
Напруга живлення ~ 220 В, 50 Гц
Матеріал корпусу дерево (MDF)
Розміри виробу, мм 117 × 207 × 105
Вага, кг 1,9
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Тип | Комп'ютерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система | Колонки 2.0 |
| Матеріал корпусу | Дерево, МДФ |
| Колір | Чорний |
| Тип харчування | ~220/50 В/Гц |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Розміри динаміків, мм | Розміри динаміка, мм Ø 76 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір упаковки | 240 * 150 * 290 мм, 1,9 кг |
| Частотний діапазон, Гц | 75 – 20 000 |
| Магнітне екранування | Є |
| Типи входів | Аналоговий Jack 3.5 |
| Максимальна потужність (Вт) | 6 |
| Вага | 1,7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 586,75 ₴







