Акустична система SVEN SPS-705 — справжній універсал. Вона однаково впевнено справляється із найширшою палітрою музичних жанрів і чітко відтворює найскладніші нюансы. Модель обладнана лужним фазоінвертором — він відповідає за чималий і глибокий бас, і шовковими твіттерами для детальної та Природне передавання високих частот.
Завдяки технології Bluetooth SVEN SPS-705 дає змогу за лічені секунди встановити бездротове під'єднання з планшетом або смартфоном і слухати улюблені до композиції в чудовій якості. Акустика 2.0 підтримує стійкий зв'язок із під'єднаними пристроями на відстані до 10 метрів — цього вдосталь для звичайної квартири.
На бічній панелі правої колонки розташовані органи керування акустикою — регулятор гучності та роздільне регулювання високих і низьких частот. Також тут є роз'єм для під'єднання дротових навушників.
Класичний дизайн SVEN SPS-705 добре вписується в інтер'єр — лицьова панель колонок оброблена чорним глянцем і оброблена алюмінієвими вставками.
- Бездротове передавання сигналу через Bluetooth
- Шовкові купольні ВЧ-динаміки
- Панель керування на бічній стінці активної колонки
- Роз'єм для під'єднання навушників
- Плавне керування тембром
- Щільні фазоінвертори
Частотний діапазон, Гц 40 – 22 000
Діаметр ВЧ-динаміків, мм Ø 25
Діаметр НЧ-динаміків, мм Ø 100
Напруга живлення ~ 220 В, 50 Гц
Тип з'єднання Bluetooth
Радіус дії, м до 10
Матеріал корпусу дерево (MDF)
Розміри виробу, мм 150 × 265 × 175
Вага, кг 5
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система | Колонки 2.0 |
| Матеріал корпусу | Дерево, МДФ |
| Колір | Чорний |
| Тип харчування | ~220/50 В/Гц |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Розміри динаміків, мм | ВЧ Ø 25, НЧ Ø 100 |
| Пульт ДУ | Немає |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розмір упаковки | 220 * 380 * 300 мм, 5,5 кг |
| Розмір | 150 м 265 м 175 мм (одна колонка) |
| Частотний діапазон, Гц | 40 – 22 000 |
| Магнітне екранування | Є |
| Типи входів | Бездротова Bluetooth, 2 RCA |
| Максимальна потужність (Вт) | 40 |
| Вага | 5 кг. |
- Ціна: 2 199 ₴







