Компанія SVEN представила потужну багатофункціональну бездротову Bluetooth-акустичну систему 2.1 - SVEN MS -2050.
Розробники компанії втілили в цій моделі кращі сучасні рішення - акустика відрізняється модним дизайном, відмінним звучанням і багатими користувацькими можливостями.
SVEN MS -2050 обладнана вбудованим Bluetooth-модулем. Швидко, без зайвих проводів її можна підключити в будь-який портативної техніки, будь то ноутбук, планшет або смартфон. Завдяки цій технології музика, завантажена на портативному пристрої, буде грати через повноцінні колонки з якісним, потужним і насиченим звуком. При цьому зробити її голосніше або переключити композицію на іншу можна прямо з телефону або планшета, не встаючи з дивана.
Акустична система 2.1 SVEN сумісна з DVD / Media-програвачами, PC і іншими джерелами звуку, здатна програвати музичні файли з SD-карт і USB fl ash. Крім того, в ній є вбудоване FM-радіо, а музичні композиції можна перемикати за допомогою зручного пульта дистанційного керування. Цифровий LЕD-дисплей відображає час і всю необхідну для користувача інформацію.
Завдяки широкому частотному діапазону SVEN MS -2050 по плечу музика найрізноманітніших жанрів - класика, рок, джаз, електронні аранжування зможуть розкритися з нової акустичною системою від SVEN в повну силу. Великий 5.5-дюймовий динамік сабвуфера забезпечує глибокий і насичений бас, а двосмугові сателіти чітко і дзвінко обіграють всі нюанси середніх і високих частот.
Акустична система SVEN відмінно впишеться в сучасний інтер'єр. Конструкцією MS -2050 передбачені різні варіанти розміщення моделі в приміщенні - у сателітів є можливість настінного кріплення.
Вихідна потужність каналу сабвуфера (RMS), Вт 30
Вихідна потужність каналу сателітів (RMS), Вт 25 (2 × 12,5)
Частотний діапазон, Гц сабвуфер: 40 – 150
сателіти: 150 – 20 000
Діаметр динаміка сабвуфера, мм Ø 134
Діаметр динаміків сателітів, мм Ø 37 + Ø 80
Напруга живлення ~220 В, 50 Гц
Розміри сабвуфера (Ш × В × Г), мм 165 × 345 × 282
Розміри сателітів (Ш × В × Г), мм 104 × 180 × 92
Вага, кг 6,2
Колір чорний
Розробники компанії втілили в цій моделі кращі сучасні рішення - акустика відрізняється модним дизайном, відмінним звучанням і багатими користувацькими можливостями.
SVEN MS -2050 обладнана вбудованим Bluetooth-модулем. Швидко, без зайвих проводів її можна підключити в будь-який портативної техніки, будь то ноутбук, планшет або смартфон. Завдяки цій технології музика, завантажена на портативному пристрої, буде грати через повноцінні колонки з якісним, потужним і насиченим звуком. При цьому зробити її голосніше або переключити композицію на іншу можна прямо з телефону або планшета, не встаючи з дивана.
Акустична система 2.1 SVEN сумісна з DVD / Media-програвачами, PC і іншими джерелами звуку, здатна програвати музичні файли з SD-карт і USB fl ash. Крім того, в ній є вбудоване FM-радіо, а музичні композиції можна перемикати за допомогою зручного пульта дистанційного керування. Цифровий LЕD-дисплей відображає час і всю необхідну для користувача інформацію.
Завдяки широкому частотному діапазону SVEN MS -2050 по плечу музика найрізноманітніших жанрів - класика, рок, джаз, електронні аранжування зможуть розкритися з нової акустичною системою від SVEN в повну силу. Великий 5.5-дюймовий динамік сабвуфера забезпечує глибокий і насичений бас, а двосмугові сателіти чітко і дзвінко обіграють всі нюанси середніх і високих частот.
Акустична система SVEN відмінно впишеться в сучасний інтер'єр. Конструкцією MS -2050 передбачені різні варіанти розміщення моделі в приміщенні - у сателітів є можливість настінного кріплення.
Особливості
- Акустична система сумісна з PC, DVD/Media-програвачами, мобільними пристроями та іншими джерелами звуку
- Вмонтований Bluetooth-модуль
- Вмонтований програвач аудіофайлів з носіїв пам’ятi
- Вмонтовані FM-радіо і годинник
- Буквено-цифровий LED-дисплей
- Роз’єми для підключення USB flash, SD card
- Два комутовані входи
- Пульт дистанційного управління
- Режими «Mute», «Sleep», «ST-BY»
- Можливість настінного кріплення сателітів
- Матеріал корпусу сабвуфера і сателітів – дерево (MDF)
Технічні характеристики
Сумарна потужність (RMS), Вт 55Вихідна потужність каналу сабвуфера (RMS), Вт 30
Вихідна потужність каналу сателітів (RMS), Вт 25 (2 × 12,5)
Частотний діапазон, Гц сабвуфер: 40 – 150
сателіти: 150 – 20 000
Діаметр динаміка сабвуфера, мм Ø 134
Діаметр динаміків сателітів, мм Ø 37 + Ø 80
Напруга живлення ~220 В, 50 Гц
Розміри сабвуфера (Ш × В × Г), мм 165 × 345 × 282
Розміри сателітів (Ш × В × Г), мм 104 × 180 × 92
Вага, кг 6,2
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.2 кг |
| Вихідна потужність | сабвуфер: 30сателіти: 25 (2 × 12,5) |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 55 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Носії музики | USB flash і SD |
| Пульт ДУ | Є |
| Радіоприймач | Є. FM |
| Розмір | сабвуфера (Ш × В × Г) 165 × 325 × 282 мм сателітів (Ш × В × Г) 104 × 180 × 92 мм |
| Розмір упаковки | 23х33х46 див. |
| Розміри динаміків, мм | сабвуфер: Ø 134сателіти: Ø 37 + Ø 80 |
| Система | 2.1 Колонки |
| Тип харчування | ~230/50 В/Гц |
| Типи входів | Аналоговий RCAx2Читає SD-картиЧує USB-флешBluetooth |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | сабвуфер: 45 – 150сателіти: 150 – 20 000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 473 ₴











