
Фільтр-подовжувач REAL-EL RS-6 EXTRA 1,8m чорний
747 ₴
- Готово до відправки
- Код: EL122300001
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мережевий фільтр-подовжувач REAL-EL RS-6 Extra призначено для підключення до електричної мережі електроприладів і забезпечення їхнього захисту від високовольтних імпульсів напруги і постійної фільтрації високочастотних перешкод.
- Загальний двополюсний вимикач з вмонтованим запобіжником та світловою індикацією
- Індивідуальні вимикачі для кожної розетки
- 6 розеток із заземленням та захисними шторками
- Відновлюваний запобіжник не потребує заміни
- Кабель з чистої міді без використання сплавів
Номінальна напруга, В ~230
Робоча частота, Гц 50
Сумар. потужність підключ. навантаження, Вт 2300
Максимальний струм навантаження, А 10
Максим. поглинальна енергія імпульс. перешкоди, Дж 350
Тип вхідної вилки 1 × CEE 7/7
Тип вихідних розеток 6 × CEE 7/3
Загальний вимикач розеток двополюсний
Довжина кабелю, м 1,8
Матеріал корпусу ABS пластик
Розміри, мм 330 × 40 × 70
Колір чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 550 р. |
| Вхідна вилка | CEE 7/7 |
| Вихідні розетки | 6 × CEE 7/3 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина кабелю, м | 1,8 |
| Додатково | Температура довкілля від +10 до +70 °С Вологість повітря не більш ніж 65% |
| Індивідуальні вимикачі розеток | Да |
| Макс. переважна енергія високовольтних імпульсів, Дж | 350 |
| Матеріал корпусу | вогнестійкий ABS-пластик |
| Напруга, В | 220 |
| Загальний вимикач розеток | Є, двополюсний |
| Розмір | 330 × 40 × 70 мм |
| Розмір упаковки | 390 х 100 х 60 мм |
| Сумарна потужність підключеного навантаження, кВт | 2,3 |
| Тип харчування | ~220/50 В/Гц |
| Струм спрацьовування захисту, А | >10 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 747 ₴



