SVEN MS-80 — це просте, красиве та водночас дивовижно недороге вирішення питання прослуховування музики, перегляду фільмів і звукового супроводу комп'ютерних ігор.
Класичні форми акустичної системи гармонійно доповнені чорною глянсовою панеллю сабвуфера, що, крім естетичного ефекту, має і цілком певний практичний сенс: модель чудово поєднується із сучасними TFT-моніторами, в оформленні Більшість з яких також використовується чорний глянець.
Регулятор рівня гучності та роз'єм для під'єднання навушників розташовані на передній панелі корпусу, так само як і вимикач живлення — у такий спосіб, всі налаштування завжди під рукою.
Як перша та найнижча за ціною в лінійці 2.1 акустики SVEN, вона є не тільки доступним і зручним рішенням, але й візуально приємною моделлю, яка вдало поєднує в собі практичні та естетичні функції!
- Найнизька ціна в лінійці 2.1
- Глянсова поверхня лицьових панелей
- Можливість під'єднання до різних джерел звуку
- Ручки керування на передній панелі
- Регулювання рівня загальної гучності
- Магнітне екранування
- Роз'єм для під'єднання навушників
Технічні характеристики
Максимальна потужність, Вт сабвуфер: 5
сателіти: 2 (2 × 1)
Сумарна потужність (RMS), Вт 7
Частотний діапазон, Гц сабвуфер: 60 – 200
сателіти: 200 – 20 000
Діаметр динаміка сабвуфера, мм Ø 70
Діаметр динаміків сателітів, мм Ø 45
Типи входів мініджек 3,5 мм (стерео)
Пульт ДК немає
Напруга живлення ~220 В, 50 Гц
Матеріал корпусу дерево (MDF)
Розміри виробу, мм сабвуфер: 105 × 145 × 115
сателіти: 68 × 108 × 70
Вага, кг 1,35
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,35 кг |
| Вихідна потужність | сабвуфер: 5, сателіти: 2 (2 × 1) |
| Магнітне екранування | Є |
| Максимальна потужність (Вт) | 7 |
| Матеріал корпусу | дерево (MDF) |
| Напруга живлення | 220 Вольт |
| Пульт ДУ | Немає |
| Радіоприймач | Немає |
| Розмір упаковки | 190 * 150 * 200 мм., 1400 р. |
| Розміри динаміків, мм | Сабвуфера, мм Ø 70, Сателітів, мм Ø 45 |
| Система | 2.1 Колонки |
| Тип харчування | ~220/50 В/Гц |
| Типи входів | міні-джек 3,5 мм (стерео) |
| Упаковка | Картоная коробка |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон, Гц | сабвуфер: 60 – 200, сателіти: 200 – 20 000 |
- Ціна: 789 ₴







