
Варильна поверхня Whirlpool індукційна, 60см, розширена зона, чорний
24 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERWLS7960NE
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна склокерамічна варильна поверхня Whirlpool - WLS7960NE 4 індукційні зони нагрівання. Технологія FlexiCook дозволяє об´єднувати декілька зон нагрівання в одну для використання посуду нестандартних форм та розмірів. Інтуїтивний слайдер для простого управління приладом. Характеристики індукційної варильної поверхні Whirlpool: Технологія яка нагріває безпосередньо посуд, а не варильну поверхню, знижуючи дисперсію тепла та гарантуючи якість результатів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Колір | Чорний |
| Тип | Індукційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | Захист від дітей |
| Габарити | 59х51 |
| Гарантія (місяців) | 144 |
| Задня ліва | 1.75 кВт |
| Задня права | 2.1 кВт |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Напруга | можливість підключення до мережі 220 В |
| Об'єднана зона | на 2 конфорки |
| Особливості | дисплей/Індикатор залишкового тепла/об'єднані зони/Таймер/наявність шнура живлення: є/авторозпізнавання посуду |
| Оформлення | класична |
| Передня ліва | 1.75 кВт |
| Передня права | 1.2 кВт |
| Потужність під'єднання | 7200 Вт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Рамка | Немає |
| Робоча поверхня | загартоване скло |
| Розміри для вбудовування | 560 х 480 мм |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | 6th Sense/функція підтримки тепла/сенсор кипіння/функція FlexiCook/функція тушкування/функція повільного тушкування |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 199 ₴










