
Стабілізатор напруги Awattom New Silver - 11.0кВт, однофазний
31 185 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERNEWSILVER-11.0KWT
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Awattom New Silver 11.0 кВт – це сучасний електронний стабілізатор, створений для роботи у мережах зі значними перепадами напруги. Модель поєднує швидке сімісторне перемикання, якісний трансформатор та розумне мікропроцесорне керування, що забезпечує стабільні вихідні показники. ЖК-дисплей відображає ключові параметри: напругу, температуру трансформатора та силових ключів, а також службові дані. Завдяки продуманому корпусу та можливості різних варіантів монтажу пристрій легко інтегрувати у будь-яке приміщення. Багаторівневий захист гарантує надійну та безпечну роботу навіть у складних мережевих умовах.
Технології
- 8 щаблів регулювання
- 20 мс реакції
- мікропроцесорне керування
- сімісторні перемикання
- тепловий захист силових ключів
- тепловий захист автотрансформатора
- режим «ТРАНЗИТ»
- автоматичне відключення при аварії
- автоматичне відновлення після нормалізації напруги
- ЖК-дисплей з підсвічуванням
- ККД 95%
Для кого
- для власників будинків
- для власників квартир
- для користувачів дач
- для власників чутливої техніки
- для користувачів у районах зі слабкою мережею
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awattom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Атмосферний тиск | 630 — 800 ммрт.ст. |
| Вага | 36 |
| Вихідна потужність, ВА | 11000 |
| Відносна вологість повітря | 80% |
| Гарантія (місяців) | 36 |
| Защита от | Зниженої напруги/Підвищеної напруги/Підвищеної температури силових ключів/Підвищеної температури автотрансформатора/Захисне відключення у режимі "ТРАНЗИТ" |
| Індикація | світлодіодні індикатори/дисплей |
| ККД | 95 |
| Кліматичне виконання | УХЛ 4.2 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Кількість ступенів автоматичного регулювання | 8 |
| Макс. вхідна частота, Гц | 50 |
| Максимальна вхідна напруга | 300 |
| Максимальна вхідна напруга стабілізації | 285 В |
| Максимальна потужність | 7500 |
| Максимально допустимий стум | 63 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 |
| Мінімальна вхідна напруга стабілізації | 141 В |
| Режим роботи | Безперервний |
| Розміри, мм | 580 x 215 x 285 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Струм спрацьовування автоматичного вимикача | 50 |
| Температура навколишнього середовища | 1 – 40 °C |
| Тип | Сімісторний |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Колір | Білий |
| Час реакції на зміну вхідної напруги | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 185 ₴






