
Стабілізатор напруги Awattom NEWSILVER-3.5KWT New Silver - 3.5кВт, однофазний
15 345 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERNEWSILVER-3.5KWT
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Awattom New Silver 3.5 кВт працює на базі електронного керування із сімісторними комутаціями, що забезпечує плавну стабілізацію напруги в побутових мережах. Вбудований ЖК-дисплей відображає всі ключові параметри — вхідну та вихідну напругу, температуру трансформатора й силових ключів. При виявленні аварійних станів пристрій відключає навантаження і після нормалізації параметрів автоматично відновлює роботу. Компактні розміри та універсальний монтаж забезпечують легке встановлення навіть у малих приміщеннях.
Технології
- 8 ступенів регулювання
- 20 мс реакції на зміну напруги
- мікропроцесорне керування
- сімісторні комутації відводів
- тепловий захист силових ключів
- тепловий захист автотрансформатора
- автовідключення при критичних значеннях
- режим "ТРАНЗИТ" із власними межами
- автоматичне відновлення після аварії
- ЖК-дисплей із підсвічуванням
- ККД 95%
Для кого
- для власників квартир
- для власників приватних будинків
- для користувачів дачних будівель
- для власників побутової техніки
- для користувачів, які живуть у районах зі нестабільною мережею
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Awattom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Атмосферний тиск | 630 — 800 ммрт.ст. |
| Вага | 18 |
| Вихідна потужність, ВА | 3500 |
| Відносна вологість повітря | 80% |
| Гарантія (місяців) | 36 |
| Защита от | Зниженої напруги/підвищеної напруги/підвищеної температури силових ключів/підвищеної температури автотрансформатора/Захисне вимкнення в режимі "ТРАНЗИТ" |
| Індикація | світлодіодні індикатори/дисплей |
| ККД | 95 |
| Кліматичне виконання | УХЛ 4.2 |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Кількість ступенів автоматичного регулювання | 8 |
| Макс. вхідна частота, Гц | 50 |
| Максимальна вхідна напруга | 300 |
| Максимальна вхідна напруга стабілізації | 285 В |
| Максимальна потужність | 2200 |
| Максимально допустимий стум | 25 |
| Мінімальна вхідна напруга | 100 |
| Мінімальна вхідна напруга стабілізації | 141 В |
| Режим роботи | Безперервний |
| Розміри, мм | 470 x 240 x 155 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Струм спрацьовування автоматичного вимикача | 16 |
| Температура навколишнього середовища | 1 – 40 °C |
| Тип | Тиристорний |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Колір | Білий |
| Час реакції на зміну вхідної напруги | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 345 ₴






