Кермо самоката регулюється по висоті. Доступні три рівня регулювання: 575, 675 і 775 мм дозволяють використовувати самокат від 3 до 10 років.
Гріпси (рукоятки) зроблені з м'якої гуми з бічними обмежувачами, що захищають руки дитини під час катання. Розмір грипсів в цьому самокаті розроблявся з урахуванням комфорту для самих маленьких ручок.
Колеса виготовлені з PP матеріалу, вони світяться під час їзди завдяки LED-підсвічуванню. Розмір передніх - 120 мм, задніх - 70 мм. До того ж заднє колесо виконано широким для більшої устойчівості. Завдяки такому функціоналу YVolution Kiwi, напевно, кращий перший самокат дитини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YVolution |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.9 |
| Вид | Самокат |
| Вік дитини від | 3х років |
| Вік дитини до | 8 років |
| Габарити | 54.5 х 26 х 57.5 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Діаметр колес | 127 мм/75 мм |
| Заднє гальмо | Ножний |
| Матеріал | Полиуретан |
| Навантаження | 50 кг |
| Обладнання | Прогумовані ручки |
| Особливості | висота керма регулюється/колеса світяться/складна конструкція/міцна дека з протиковзким покриттям, закругленими кутами та металевою основою/широка дека для двох стоп |
| Положення регулювання висоти керма | 57,5 см/67,5 см/77,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 189 ₴










