Кронштейн кріпиться до отворів VESA на телевізорі. Крім того, кронштейн більш стійкий, ніж ніжки з комплекту поставки телевізора, що робить його більш безпечним і надійним. Ще однією перевагою перед комплектними ніжками є можливість регулювання кріплення по висоті і функція нахилу для зручного розміщення телевізора в необхідному положенні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настільний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | з нахилом |
| Гарантія (місяців) | 300 |
| Комплектація | інструкція/гарантійний лист/гвинт 6*30 (4 шт.)/гвинт 8*20 (4 шт.)/гвинт 8*45 (4 шт.)/пластиковий адаптер (8 шт.)/ключ шестигранний/кронштейн/пластикові заглушки (16 шт.) |
| Кут нахилу вгору | 7 |
| Кількість ступенів свободи | 1 |
| Максимальна діагональ | 86 " |
| Максимальне навантаження | 40 |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил |
| Сумісність із кріпленнями VESA | за висотою від 100 до 400 мм, шириною не обмежено |
| Тип | настільне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 498 ₴






