
Варильна поверхня Beko HII64400MT індукційна, 60см, чорний
12 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERHII64400MT
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Встраиваемая варочная панель с индукционной технологией нагрева, 4 конфорками и сенсорным управлением. Плита оснащена технологией автоматического определения посуды и прекращает нагрев, если вы снимаете сковороду или кастрюлю. Система контроля перелива автоматически отключает подачу электроэнергии при переливе жидкости на панель управления плитой. Функция Booster разогревает конфорки на максимальной мощности для быстрого начала приготовления. Стеклянная поверхность индукционной плиты выдерживает резкие перепады температуры, и ее легко чистить после каждого использования.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Тип | Індукційна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | захист від дітей/функція автоматичного відключення/індикатор залишкового тепла |
| Габарити | 58x51 |
| Гарантія (місяців) | 36 |
| Задня ліва | 2.0 кВт/180 мм/2.3 кВт |
| Задня права | 2.0 кВт/2.3 кВт/210 мм |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Особливості | захист від протікань |
| Оформлення | класична |
| Передня ліва | 2.3 кВт/2 кВт/180 мм |
| Передня права | 1.8 кВТ/145 мм/1.6 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Робоча поверхня | Стекло |
| Розміри для вбудовування | 560X490 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | таймер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 099 ₴






