
Маршрутизатор MERCUSYS MW302R N300, 2xFE LAN, 1xFE WAN
527 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERMW302R
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Швидкий Wi-Fi на кожен день – MW302R забезпечує високу швидкість і стабільність підключень зі швидкістю до 300 Мбіт/с
- Широке покриття – завдяки зовнішнім антен з високим коефіцієнтом посилення хороший сигнал Wi-Fi буде в усьому будинку
- Кілька режимів – чотири режими роботи для будь-яких сценаріїв
- Проста установка – завдяки зрозумілій інструкції установка не займе багато часу
- Батьківський контроль – захистіть дітей від непристойних сайтів
- Підтримка IPv6 – інтернет-протокол версії шість.
Швидкий Wi-Fi на кожен день
MW302R забезпечує стабільний швидкісний Wi-Fi для всіх підключених пристроїв. Швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт/с ідеально підійде для HD-стрімів, онлайн-ігор і швидкого завантаження файлів.
Чотири режиму роботи
- Режим роутера. Створює бездротову мережу для Wi-Fi пристроїв
- Режим підсилювача. Розширює покриття Wi-Fi
- Режим точки доступу. Перетворює дротову мережу в бездротову
- Режим WISP. Бездротове підключення до мережі інтернет-провайдера там, де немає дротових мереж.
Широке покриття
Дві зовнішні антени 5 дБі забезпечать широке покриття Wi-Fi вдома або в офісі, дозволяючи назавжди забути про слабких сигналах.
Проста установка
Дотримуйтесь покроковим інструкціям веб-інтерфейсу для налаштування MW302R в лічені хвилини.
Батьківський контроль
Обмежуйте доступ для дітей або співробітників і встановлюйте час і спосіб інтернет-доступу для пристроїв.
Гостьова мережа
Відкривайте Wi-Fi доступ для гостей, зберігаючи безпеку основної мережі.
Пріоритизація (QoS)
Пріоритизація обраних пристроїв для підвищення продуктивності.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Кількість антен | 2 шт. |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 10/100 Ethernet/1×10/100 Mbps |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE/PPTP/L2TP/PPTP/L2TP/ 10/100 Мбіт/с/Динамічна IP-адреса/Статична IP-адреса |
| Габарити | 94 × 26 × 114 |
| Гарантія (місяців) | 36 |
| Діапазон у частотних межах | 2,4 ГГц |
| Додатково | uPnP |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Адаптер живлення/Коротка інструкція/кабель Ethernet/Wi-Fi роутер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 шт. |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 |
| Міжоб'ємний екран | прив'язка через IP- і MAC-адресу |
| Особливості | Бездротовий міст WDS/Контроль локального управління/Налаштування бездротового мовлення/DMZ/DHCP - сервер/Управління доступом |
| Підтримувані протоколи | IPv4/ IPv6 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b/g/n |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Температура навколишнього середовища | 0 °C - 40 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції безпеки | WPA2-PSK/WPA-PSK |
| Функції брандмауера | DHCP-сервер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 527 ₴





