
Кріплення ТВ поворотне KSL WMO-3013T 13-28"
554 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERWMO-3013T
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінний похило-поворотний кронштейн WMO-3013T. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15 кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75×75 мм до 100×100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Гарантія (місяців) | 300 |
| Комплектація | кронштейн в зборі/інструкція/гарантійний лист/гвинт 6*12 (4шт)/ключ шестигранний/дюбель 10х50 (3 шт.)/гвинт 6х60 (3 шт.)/шайба М8 (3 шт.)/гвинт 4х12 (4 шт.)/декоративна пластикова настінна пластина (1 шт.)/пластиковий зажим для кабелю (1 шт.) |
| Кут нахилу вгору | 15 |
| Кут нахилу вниз | 5 |
| Кут повороту | 180 |
| Кількість вузлів повороту | 2 |
| Кількість ступенів свободи | 3 |
| Максимальна відстань від стіни | 255 |
| Максимальна діагональ | 28 " |
| Максимальне навантаження | 15 |
| Мінімальна відстань від стіни | 65 |
| Мінімальна діагональ | 13" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил/поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм/100x100 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 554 ₴










