У разі припинення електропостачання або виникнення інших проблем із мережею на вихідні розетки продовжує подаватися напруга від ДБЖ протягом обмеженого часу. Підключіть до вихідних розеток критично важливе обладнання, наприклад, комп’ютер, монітор або інші пристрої передавання даних.
Не підключайте до ДБЖ обладнання, не пов’язане з комп’ютером та комп’ютерним забезпеченням, як-от медичне обладнання, обладнання життєзабезпечення, мікрохвильові печі та пилососи.
Вхідний запобіжник/автоматичний вимикач забезпечує захист від нестабільного вхідного струму.
ДБЖ 2E-ED850 лінійно-інтерактивного типу потужністю 850 ВА/480 Вт. Вхід: 162-295 VAC. Вихід: 220/230/240 В ±10 %. Частота становить 50/60 Гц ± 1% (автоматичне визначення). Автоматичний тест при ввімкненні. Автоматична стабілізація напруги AVR. Наявні дві розетки Schuko з батарейним живленням.
Функції «холодний старт» та «рестарт», захист від короткого замикання, перенавантаження та сплесків. Заряджання АКБ у вимкненому стані. Інтелектуальне керування акумулятором: температурна компенсація акумулятора для продовження терміну служби акумулятора; триступенева зарядка для скорочення часу заряджання.
Вбудована батарея – 12 В/8 А·год. Розмір (ш × г × в): 100 × 290 × 140 мм. Вага: 5,2 кг. Рівень шуму: 45 дБ (1 м).
Цей ДБЖ призначений для використання винятково в приміщеннях, у закритому, контрольованому середовищі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Встановлено батарей | 1 |
| Tемпература експлуатації | 0-40°C |
| Вага | 5.2 |
| Вид | ДБЖ комп'ютерні та побутові |
| Вхідна напруга | 162-295 В |
| Вхідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна частота, Гц | 50-60 |
| Вихідна напруга | 220 В/230 В/240 В |
| Відносна вологість | 20 - 90% |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Гарантія на акумулятор | 1 |
| Додатково | функція "рестарт"/автоматична стабілізація напруги AVR/функція "холодний старт" |
| Ефективна вихідна потужність | 480 |
| Макс. вихідна потужність | 850 |
| Розеток з резервом | 2 |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 140x100x290 |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | SCHUKO |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Рівень шуму | 45 |
| Холодний старт | 1 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 485 ₴






