Настінний похило-поворотний кронштейн WMB-3012T. Що потрібно знати, щоб правильно підібрати кронштейн до телевізора? Діагональ екрану, вага телевізора та стандарт кріплення VESA - відстань між кріпильними отворами на задній панелі телевізора. Всю цю інформацію ви легко знайдете в характеристиках вашого телевізора, на упаковці або в інструкції. Кронштейн підходить для плазмових, LCD, LED телевізорів і моніторів з діагоналлю 13-28 дюйма і вагою до 15кг. Підтримуваний стандарт VESA: від 75×75 мм до 100×100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Колір | Чорний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип кронштейна | Похило-поворотна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | з нахилом та поворотом |
| Гарантія (місяців) | 300 |
| Комплектація | кронштейн у зборі/інструкцію/гарантійний лист/гвинт 6*12 (4 шт.)/ключ шестигранній/дюбель 10х50 (3 шт.)/гвинт 6х60 (3 шт.)/шайба М8 (3 шт.)/гвин 4х12 (4 шт.)/заглушка пластикова (3 шт.) |
| Кут повороту | 60 |
| Кількість вузлів повороту | 1 |
| Кількість ступенів свободи | 2 |
| Максимальна діагональ | 28 " |
| Максимальне навантаження | 15 |
| Мінімальна відстань від стіни | 65 |
| Мінімальна діагональ | 13" |
| Призначення | кріплення телевізорів |
| Регулювання | нахил/поворот |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм/100x100 мм |
| Тип | настінне кріплення |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴











