
Осушувач повітря MYCOND ROOMER_HEPA_25 ROOMER HEPA 25, 25л.на добу, 50м.кв , 180м3/год, 370Вт, дисплей, ел.кер-ня, очищення
14 278 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERROOMER_HEPA_25
Модель також оснащена можливістю підключення до WiFi для подальшого керування з вашого смартфона, з будь-якої точки світу, де є доступ до інтернету. Дана можливість дозволяє не тільки контролювати поточні параметри, а й керувати ними. Також можливо налаштовувати графік роботи осушувача. Приємний дизайн, якісний корпус, екологічний холодоагент R290, багата функціональність, WiFi, та якісне очищення повітря роблять осушувач Mycond Roomer Hepa 25 дійсно унікальним та улюбленим для багатьох користувачів.
Осушувачі повітря Roomer Hepa 25 здатні підтримувати номінальний рівень вологості в опалювальних приміщеннях площею до 50 м2. Окрім осушення, дана модель додатково зробить повітря у вашому просторі значно чистішим та безпечнішим для здоровʼя. Roomer Hepa 25 не тільки швидко та якісно осушує приміщення, але і додатково очищує повітря від більшості летючих забруднень: від любого пилу, пилку, хвороботворних мікробів та вірусів, шкідливих бактерій та алергенів. А функція іонізації підвищує якість повітря, яким ви дихаєте.
У підсумку завдяки осушувачу повітря Roomer Hepa 25 ви отримуєте очищене, якісне повітря оптимальної вологості, що позитивно впливає на здоровʼя мешканців та приміщення в цілому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mycond |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність резервуара для води | 4 |
| Іонізація | 1 |
| Вага | 14.5 |
| Витрата повітря | 180 |
| Габарити | 35 х 23,5 х 57,8 |
| Гарантія (місяців) | 36 |
| Датчики та індикація | Індикатор заповнення контейнера |
| Додатково | Холодоагент R290/Дистанційне керування по Wi-Fi/Блокування від дітей |
| Керування | електронне |
| НЕРА фільтр | 1 |
| Напруга електроживлення | 220 - 240 В |
| Площа приміщення | 50 |
| Потужність | 370 Вт |
| Продуктивність | 25 |
| Робоча температура | +5°C - +35°C |
| Тип | Осушувач повітря |
| Рівень шуму | 45 |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функціонал | Режими осушення: автоматичний, безперервне осушення (сушка білизни)/Нічний режим/Налаштування рівня вологості: діапазон 30-80% |
| Колір | Білий |
- Ціна: 14 278 ₴










