
Портативна електростанція Segway AA.20.01.01.0004 LUMINA 500, 600 Вт (R-Drive 1200 Вт), 512 Вт/год, IPX3, BT, Interactive Ambient
13 199 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERAA.20.01.01.0004
9 портів для підтримки ваших приладів
2 розетки змінного струму, 2 USB Type-C 100 Вт, 4 USB Type-A та автомобільна розетка, все що вам потрібно у будь-яку подорож.
Легкість
Завдяки компактній та інтегрованій конструкції LUMINA 500 важить лише 7,2 кг, тому її зручно носити з собою куди завгодно.
Багато способів заряджання LUMINA 500
- Заряджається до 80% за 1 годину
- Швидка Зарядка підтримує 600Вт змінного струму що дозволяє зарядтиди від 0% до 80% всього за 60 хвилин
- Швидка зарядка від мережі
- Отримайте повний заряд всього за 1.2 години
- Зарядка від автомобільної розетки - Поповнюйте заряд на ходу за 5 годин
- Зарядка від сонячних панелей - Зарядіть LUMINA 500 від Сонця всього за 3 години
Повний контроль у ваших руках
Під'єднайтесь за допомогою застосунку Segway-Ninebot, щоб контролювати вихідні та вхідні функції, що дозволить Вам легко керувати потоком енергії. Крім того, Ви можете контролювати стан живлення та роботу в режимі реального часу.
Інтелектуальний захист BMS
Запатентована система керування акумулятором Segway автоматично активує заходи безпеки, коли виявляється будь-яка небезпека.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Segway |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| АС Вхід | 230 В ~ 50 Гц, 1250 Вт |
| Вага | 7.35 |
| Виходи USB | USB Type-C/USB Typa-A |
| Вхід постійного струму | MPPT: 16.5-28 В, 200 Вт/автомобільний: 12 В/ 24 В, 200 Вт |
| Виходи змінного струму | 2 виході: 230 В, 2.6 А, 50 Гц, 600 Вт Макс. (режим інвертора, чиста синусоїда)/230 В, 50 Гц, 3 А (режим байпасу) |
| Виходи постійного струму | Автомобільний порт: 13.6 В, 10 А, 136 Вт Макс. |
| Габарити | 18,4 х 24,5 х 28,6 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Комплектація | Портативна електростанція/Документація/кабель живлення |
| Номінальна вхідна напруга | 230 В |
| Номінальна напруга | 220 |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Особливості | Захист від перегріву/Захист від перевантаження по струму/Захист від перенапруги/ Дисплей/Ручка для перенесення/Ліхтарик/Тест на падіння з висоти 1 метраест на падіння з висоти 1 метра/Інтелектуальний захист BMS/підтримка швидкої зарядки/захист IPX3 |
| Робоча температура | -10 С – 40 С |
| Реальна ємність | 20000 |
| Сертифікат якості | UL 2743 |
| Температурний діапазон заряджання | 4-40 °C |
| Термін служби батареї | > 3000 циклів |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 13 199 ₴











