
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WD9-16LDWF, 16л.на добу, 22м.кв , 125м3/год, 245Вт, дисплей, ел.кер-ня, Wi-Fi, таймер.,
13 529 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERCH-D008WD9-16LDWF
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Осушувач повітря Cooper&Hunter CH-D008WD9-16LDWF із серії WD9 – це багатофункціональний прилад, який об'єднує в собі три основні функції: осушення повітря, його очищення, а також сушіння одягу. Пристрій здатний видаляти до 16 літрів вологи на добу, що робить його ефективним для приміщення із високим рівнем вологості. Використовує холодоагент R290 у кількості 0.037 кг, що є екологічно безпечним рішенням і сприяє зниженню негативного впливу на довкілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Таймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Oснащення | Керування по Wi-Fi/Холодоагент R290 |
| Ємність резервуара для води | 1.8 |
| Вага | 9.6 |
| Витрата повітря | 125 |
| Габарити | 45,5 х 29 х 19,5 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Додатково | Блокування від дітей/Потужність осушення/Запобіжник/Робоча вологість/Сповіщення про повний резервуар |
| Керування | Сенсорне |
| Напруга електроживлення | 220 В |
| Площа приміщення | 22 |
| Потужність | 160 Вт/245 Вт |
| Продуктивність | 16 |
| Робоча температура | +5°C - +35°C |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Тип | Осушувач повітря |
| Рівень шуму | 38 |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 529 ₴







