Особливості:
- Компактні габаритні розміри: 440х240х755 мм. Завдяки невеликим розмірам котел серії Mini зручно встановлювати в умовах обмеженого простору в невеликі ніші та поглиблення.
- Відкрита камера згорання. Котел Immergas Mini Nike 24 3 E при спалюванні газу використовує кисень з приміщення в якому розташований. Це полегшує монтаж димоходу (досить гофрованої труби виведеної в витяжну вентиляцію). Але в той же час в приміщення, в якому розташований котел повинен надходити атмосферне повітря.
- Два контури обігріву. Котел має два роздільних теплообмінника (первинний з міді і вторинний з нержавіючої сталі) для забезпечення опалення та гарячого водопостачання.
- Електронна модуляція полум'я. Котел автоматично регулює подачу газу і інтенсивність полум'я в залежності від обраних налаштувань.
- Система діагностики на дисплеї з цифровою індикацією. Дана система дозволяє швидко визначити причину виникнення аварійної ситуації і висвічує на дисплеї номер помилки.
- Система проти замерзання газового котла «Антифриз». При зниженні температури в контурах котла до 4о С Nike Mini 24 3 E автоматично запускає насос і розпал для виключення можливості замерзання теплоносія в котлі. Ця функція дозволяє використовувати котел в приміщенні з температурою до - 5° С.
- Селектор швидкостей циркуляційного насоса. Дозволяє виставити швидкість роботи циркуляційного насоса для контуру опалення.
- Система, яка запобігає заклинювання циркуляційного насоса;
- Можливість підключення кімнатного термостата;
- Можливість підключення датчика зовнішньої температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Immergas |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 26.1 |
| Вид | конвекційний |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 440x755x240 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Джерело енергії | природний газ |
| ККД | 91 |
| Камера згоряння | відкрита (димохідний) |
| Корисна потужність | 23.8 |
| Макс. тиск в контурі опалення | 3 |
| Максимальний тиск в контурі ГВС | 10 |
| Номінальний тиск газу на вході | 13 |
| Живлення | 230 В |
| Подавання води в систему | 1/2" |
| Подача газу | 3/4" |
| Подавання гарячої води | 1/2" |
| Продуктивність (Δt = 30 ° С) | 11.4 |
| Споживана потужність | 95 |
| Тип | двоконтурний |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Встановлення | Настінний |
| Функції / можливості | захист IPX4D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 009 ₴



