
Котел газовий Ariston 3301771 ALTEAS ONE+ NET 24 конденсаційний двоконтурний 24кВт Wi-Fi
86 867 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER3301771
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Котел газовий Ariston ALTEAS ONE NET 24, конденсаційний, двоконтурний, 24 кВт, Wi-Fi 3301771. Дякуємо за вибір спеціально створеної компанією Арістон системи, що забезпечує нові можливості у використанні систем опалення та гарячого водопостачання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність розширювального бака | 8 |
| Вага | 32 |
| Вид | конденсаційний |
| Габарити ( ШхВxГ ) | 400х770х315 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Джерело енергії | природний газ/скраплений газ |
| Ефективність при 30% теплової потужності (47 °C) Hi/Hs | 107,3 |
| Ефективність при мінімальній тепловій потужності. Hi/Hs | 95,1 |
| Ефективність при номінальній тепловій потужності (60/80 °C) Hi/H | 98,2 |
| Зміст CO2 (G20) | 9 |
| Зміст O2 (G20) | 5 |
| ККД | 97 |
| Камера згоряння | закрита (турбований) |
| Комплектація | газовий котел |
| Макс. t системи опалення | 82 |
| Макс. вихід продуктів згоряння | 44.1 |
| Макс. тиск в контурі опалення | 3 |
| Макс./мін. t в контурі центрального опалення | 82 |
| Мін. t системи опалення | 35 |
| Мін. температура в приміщенні для застосування | 5 |
| Мінімальні витрати гарячої води | 2 |
| Надлишкове повітря | 31 |
| Напір вентилятора котла | 100 |
| Опалювана площа від | 240 |
| Живлення | 230 В |
| Подавання води в систему | 1/2" |
| Подача газу | 3/4" |
| Подавання гарячої води | 1/2" |
| Продуктивність (Δt = 25 ° C) | 15.4 |
| Продуктивність (Δt = 30 ° С) | 12.8 |
| Продуктивність (Δt = 35 ° C) | 11 |
| Підключення до системи опалення | G 3/4 |
| Середній рівень продуктивності ГВП (10 хв. - ΔT = 30 ° C) | 12.8 |
| Системи захисту | Від замерзання/Від перегрівання |
| Температура продуктів згоряння (G20) | 61 |
| Тип | двоконтурний |
| Тип палива | Природний газ/скраплений газ |
| Тип подачі палива | автоматична |
| Тиск розширювального бака | 1 |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Встановлення | Настінний |
| Функції / можливості | Wi-Fi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 867 ₴









