
Газова колонка Ariston 4332004 FAST R ONM 11 NG UA 11л/хв. 18,5кВт розпалювання від батарейок
9 669 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER4332004
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ariston FAST R ONM 11 NG UA має високий ККД, стоїть недорого проста в управлінні і надійна, її відрізняє:
- Високий рівень безпеки: захищена від поломки у разі слабкого напору води. Передбачено захист від перегріву. Якщо газ згасне, подача газу відразу припиниться.
- Відмінна ефективність роботи: досягається за рахунок швидкого нагрівання великого об'єму води -11 л/хв.
- Просте керування: механічне, знаходиться на передній панелі.
Технічні особливості Ariston FAST R ONM 11 NG UA
Модель порівняно небагато місця: 31х58х21 см, важить всього 8,9 кг тому нема труднощів з розташуванням приладу.
Крім того, Fast Evo Ont B 11 NG набирає та гріє воду дуже тихо.
Камера згоряння відкрита. Усередині стоїть мідний теплообмінник.
Щоб запустити систему, використовується електрозапалювання (на батарейках) – це зручно, і безпечно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр димоходу | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | природний газ |
| Вага | 8.9 |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 58 x 31 x 21 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Кількість форсунок | 11 |
| Максимальна температура нагрівання води | 65 |
| Номінальна потужність теплообмінника | 18.5 |
| Продуктивність | 11 |
| Тип | проточний |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Встановлення | Настінна |
| Функції | розпалювання від батарейок |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 669 ₴




