
Водонагрівач електр. Ariston 3520018-V проточний Aures, 3,1л, 5,5кВт, горизонтальний монтаж, мех. кер-ння, A, В'єтнам, біло-сірий
3 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER3520018-V
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Aures – це компактний та швидкий проточний водонагрівач, призначений для підключення до однієї точки водозабору. Завдяки потужному нагрівальному елементу та компактному баку він миттєво нагріває воду до необхідної температури. Aures може бути розміщений прямо в душовій кабіні, адже він відмінно захищений від потрапляння води та має двополюсний вимикач заземлення. Вишуканий Італійський дизайн робить його не просто побутовим пристроєм, а частиною Вашого інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ariston |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 1.3 |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 18х29.5х11.5 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Гарантія на водонагрівач | 2 роки |
| Клас вологозахисту | IP 25 |
| Клас енергоспоживання | A |
| Комплектація | водонагрівач |
| Кількість нагрівальних елементів | 1 |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Максимальна температура нагрівання води | 55 |
| Максимальний робочий тиск | 8 |
| Мінімальний тиск води | 0.2 |
| Номінальна потужність теплообмінника | 2,2 |
| Живлення | електромережа 220 В |
| Подача води | знизу |
| Продуктивність | 3.10 |
| Підключення гарячої води | знизу |
| Підключення холодної води | знизу |
| Різьба вхідного патрубка | 1/2" |
| Споживана потужність | 5500 |
| Тип | проточний |
| Тип нагрівального елемента | трубчатий |
| Керування | Механічне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Встановлення | горизонтальна/настінна |
| Форма корпусу | прямокутний |
| Функції | регулювання потужності |
| Колір | білий з сірим |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴








