Електричний бойлер Bosch Tronic 2000 TR2000T 80 B для об'єктів з середнім споживанням води. Потужність бойлера 2000 Вт. Обсяг бака 80 л. Температура нагріву води встановлюється механічним регулятором. Бойлер буде постійно підтримувати затакну температуру при роботі. Оснащений індикатором температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 20.1 |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 82.1 x 44.5 x 45.2 |
| Гарантія (місяців) | 60 |
| Запобіжний клапан | Да |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальна температура нагрівання води | 68 |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 |
| Обсяг ємності для води | 75 |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Споживана потужність | 2000 |
| Тепловтрати в режимі очікування | 1.27 |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | мокрий ТЕН |
| Товщина ізоляції | 22 |
| Керування | Механічне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма корпусу | циліндричний |
| Колір | Білий |
| Час нагрівання (ΔT 50°C) | 2 год 28 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 348 ₴



