
Водонагрівач електр. BOSCH круглий Tronic 2000, 120л, 2кВт, мех. кер-ння, C, білий
9 042 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER7736506093
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Висока ефективність. Щільна ізоляція, не містить хлорфторвуглеців, забезпечує високу ефективність бака водонагрівача Tronic 2000 T. Надійна робота. Водонагрівач Tronic 2000 T має внутрішнє покриття з склокераміки і збільшений магнієвий анод, що забезпечує його надійну роботу. Просте використання. Індикатор температури відображає нагрів води. Термостат регулює температуру води. Бойлер дотактково оснащений механічним регулятором температури нагріву для зручного управління.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 27.4 |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114.6 x 44.5 x 45.2 |
| Гарантія (місяців) | 60 |
| Запобіжний клапан | Да |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальна температура нагрівання води | 65 |
| Максимальний робочий тиск | 0.8 |
| Обсяг ємності для води | 120 |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Споживана потужність | 2000 |
| Тепловтрати в режимі очікування | 2.09 |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | мокрий ТЕН |
| Товщина ізоляції | 22 |
| Керування | Механічне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Встановлення | Вертикальна |
| Форма корпусу | циліндричний |
| Колір | Білий |
| Час нагрівання (ΔT 50°C) | 3 год 45 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 042 ₴






