
Водонагрівач електр. BOSCH круглий Tronic 8000T, 50л, 1,6кВт, сухий тен, ун. монтаж, електр. кер-ння, C, білий
13 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER7736503146
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cпосіб нагріву | електрика |
| Вага | 19.22 |
| Вихід гарячої води | 1/2" |
| Вхід холодної води | 1/2" |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 58.5 х 47 х 48.6 |
| Гарантія (місяців) | 60 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Максимальна температура нагрівання води | 70 |
| Максимальний робочий тиск | 8 |
| Обсяг ємності для води | 50 |
| Живлення | електромережа 230 В |
| Споживана потужність | 1600 |
| Тепловтрати в режимі очікування | 0.85 |
| Тип | накопичувальний |
| Тип нагрівального елемента | сухий ТЕН |
| Товщина ізоляції | 32 |
| Керування | електронне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Встановлення | вертикальна/горизонтальна |
| Форма корпусу | Кругла |
| Колір | Білий |
| Час нагрівання (ΔT 50°C) | 1 год 49 хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 200 ₴


