
Варильна поверхня Hansa BHGI610502 газова, 60см, чавун, нержавіюча сталь
9 074 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERBHGI610502
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поворотна ручка автоматичного запалювання
Поворотна ручка запалювання – дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку і поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалається автоматично.
Міцні чавунні решітки
Чавунні решітки більш довговічні і міцні, і їх легко підтримувати в чистоті, що гарантує просте і безпечне використання.
Газ-контроль
Якщо вогонь випадково згаснув, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому, приготування завжди буде безпечним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | запобіжний клапан полум'я |
| Габарити | 9,93 x 59 x 52 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Задня ліва | ø7.3 см, 1.8 кВт |
| Задня права | ø7.3 см, 1.8 кВт |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | газове іскрове запалювання в ручках |
| Передня ліва | ø9.8 см, 2.8 кВт |
| Передня права | ø5.3 см, 1 кВт |
| Потужність під'єднання | 7.4кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Робоча поверхня | Неіржавка сталь |
| Тип поверхні | газова |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | газ-контроль |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 074 ₴







