
Варильна поверхня Hansa BHMI610302 комбінована (3 газ + 1 електро), 59см, чавун, нерж
9 734 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERBHMI610302
Автоматичне підпалювання в ручці
Більше ніяких обпалених пальців при спробі підпалити конфорку сірниками або іскровими запальничками. Завдяки функції автоматичного підпалу в ручці запалювання пальника стає надзвичайно простим та зручним. Ви можете зробити все однією рукою. Натисніть та поверніть ручку, щоб запалити конфорку. Зніміть з себе зайвий клопіт та зробіть роботу на кухні зручнішою.
Запобіжний клапан полум'я
Якщо конфорка випадково згасне, це може бути небезпечно. Але не в газових варильних панелях Hansa, які оснащені спеціальним клапаном, що перекриває подачу газу. Безпека понад усе.
Велика конфорка 2,8 кВт
Щоденне приготування великих порцій їжі більше не повинно бути проблематичним. З великою конфоркою потужністю 2,8 кВт легше впоратися із завданнями на кухні. Можна оптимально використовувати великі каструлі, щоб приготувати потрібну кількість страви за один раз. Це економить час й забезпечує чудовий смак їжі.
Чавунні решітки
Нестійкі та важкі для чищення підставки для посуду більше не є проблемою. Газові варильні поверхні Hansa оснащені новими, міцними та стійкими чавунними решітками, які можна мити в посудомийній машині для вашої зручності. Ви можете пересувати сковорідки, а решітки залишатимуться на своїх місцях. Ідеальний дизайн для зручності на кухні.
Поверхня з нержавіючої сталі
Кухня - це серце оселі, і на ній відбувається багато процесів, пов'язаних з приготуванням їжі. Варильні поверхні піддаються особливому впливу, і часто в кінцевому підсумку вкриваються плямами від розлитої води та жиру. Газова варильна поверхня з нержавіючої сталі - чудовий вибір, оскільки вона дуже легко чиститься та має високу зносостійкість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | вимкнення зон нагрівання |
| Вага | 9.35 |
| Габарити | 10,29 x 59 x 52 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.3 |
| Задня ліва | 1.8 кВт/73 мм |
| Задня права | 1 кВт/145 мм |
| Кількість Hi-Light конфорок | 1 шт. |
| Кількість газових конфорок | 3 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | решіток:/6 рівнів потужності |
| Оформлення | класична |
| Передня ліва | 2.8 кВт/98 мм |
| Передня права | 1 кВт/53 мм |
| Потужність під'єднання | 5.6 кВт/1 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Робоча поверхня | Неіржавка сталь |
| Розміри для вбудовування | 509 x 560 x 490 |
| Тип поверхні | комбінована |
| Керування | Механічне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | газ-контроль/автопідпал |
| Колір | Сріблястий |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 9 734 ₴






