
Варильна поверхня Hansa BHMS61414030 комбінована (2 газ + 2 електро), 59,2см, розширена зона, чавун, чорний
15 894 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERBHMS61414030
Автоматичне підпалювання в ручці
Більше ніяких обпалених пальців при спробі підпалити конфорку сірниками або іскровими запальничками. Завдяки функції автоматичного підпалу в ручці запалювання пальника стає надзвичайно простим та зручним. Ви можете зробити все однією рукою. Натисніть та поверніть ручку, щоб запалити конфорку. Зніміть з себе зайвий клопіт та зробіть роботу на кухні зручнішою.
Запобіжний клапан полум'я
Якщо конфорка випадково згасне, це може бути небезпечно. Але не в газових варильних панелях Hansa, які оснащені спеціальним клапаном, що перекриває подачу газу. Безпека понад усе.
Чавунні решітки
Нестійкі та важкі для чищення підставки для посуду більше не є проблемою. Газові варильні поверхні Hansa оснащені новими, міцними та стійкими чавунними решітками, які можна мити в посудомийній машині для вашої зручності. Ви можете пересувати сковорідки, а решітки залишатимуться на своїх місцях. Ідеальний дизайн для зручності на кухні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Колір | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.95 |
| Габарити | 4,8 x 59,2 x 52,2 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.3 |
| Задня ліва | 1.2 кВт/140 мм |
| Задня права | 1.8 кВт/69 мм |
| Кількість Hi-Light конфорок | 2 шт. |
| Кількість газових конфорок | 2 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | решіток:/6 рівнів потужності |
| Передня ліва | 120/210 мм/0.75/2.2 кВт |
| Передня права | 46 мм/1 кВт |
| Потужність під'єднання | 3.4 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Розміри для вбудовування | 50 x 560 x 490 |
| Тип поверхні | комбінована |
| Керування | механічне/ручки управління |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | газ-контроль/автопідпал |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 15 894 ₴




