
Варильна поверхня Hansa BHKW6718511 газова, 59см, чавун, білий
14 409 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERBHKW6718511
Автоматичне підпалювання в ручці
Більше ніяких обпалених пальців при спробі підпалити конфорку сірниками або іскровими запальничками. Завдяки функції автоматичного підпалу в ручці запалювання пальника стає надзвичайно простим та зручним. Ви можете зробити все однією рукою. Натисніть та поверніть ручку, щоб запалити конфорку. Зніміть з себе зайвий клопіт та зробіть роботу на кухні зручнішою.
Запобіжний клапан полум'я
Якщо конфорка випадково згасне, це може бути небезпечно. Але не в газових варильних панелях Hansa, які оснащені спеціальним клапаном, що перекриває подачу газу. Безпека понад усе.
Плоскі конфорки
Інноваційні плоскі конфорки, якими оснащені газові варильні поверхні Hansa, є стильними, ефективними та легкими в очищенні. Лише верхня частина конфорки виступає над скляною поверхнею, що не тільки підкреслює привабливий дизайн, але й покращує нагрівання. Це також полегшує очищення, оскільки бруд не проникає всередину конфорки.
Стабільні чавунні решітки
Нестійкі та важкі для чищення підставки для посуду більше не є проблемою. Газові варильні поверхні Hansa оснащені новими, міцними та стійкими чавунними решітками, які можна мити в посудомийній машині для вашої зручності. Ви можете пересувати сковорідки, а решітки залишатимуться на своїх місцях. Ідеальний дизайн для зручності на кухні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.35 |
| Габарити | 10,5 x 59 x 52 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.3 |
| Задня ліва | 1.8 кВт/73 мм |
| Задня права | 1.8 кВт/73 мм |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | 9 рівнів потужності/решіток:/конфорка підвищеної потужності (WOK) |
| Передня ліва | 3.5 кВт/138 мм |
| Передня права | 1 кВт/53 мм |
| Потужність під'єднання | 8.1 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Робоча поверхня | Стекло |
| Розміри для вбудовування | 55 x 560 x 490 |
| Тип поверхні | газова |
| Керування | механічне/ручки управління |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | газ-контроль/автопідпал |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 14 409 ₴




