
Варильна поверхня Hansa BHKS6718511 газова, 59см, чавун, чорний
11 329 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERBHKS6718511
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоскі пальники плоскі пальники
Тільки верхня частина пальника знаходиться над скляною поверхнею газової плити. Це значно покращує дизайн та полегшує догляд за пристроєм.
Поворотна ручка автоматичного запалювання
Поворотна ручка запалювання – дуже зручне рішення. Просто натисніть на ручку та поверніть її, щоб почати готувати. Вогонь запалиться автоматично.
Міцні чавунні решітки
Чавунні решітки більш довговічні та міцні, і їх легко підтримувати у чистоті, що гарантує просте та безпечне використання.
Газ-контроль
Якщо вогонь випадково згас, конфорка миттєво припинить подачу газу. Завдяки цьому приготування завжди буде безпечним.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hansa |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.3 |
| Габарити | 10,5 x 59 x 52 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.3 |
| Задня ліва | 1.8 кВт/73 мм |
| Задня права | 1.8 кВт/73 мм |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Особливості | 9 рівнів потужності/конфорка підвищеної потужності (WOK) |
| Передня ліва | 3.5 кВт/138 мм |
| Передня права | 1 кВт/53 мм |
| Потужність під'єднання | 8.1 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 55 x 560 x 490 |
| Тип | незалежна |
| Тип поверхні | газова |
| Керування | поворотні перемикачі/механічне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | газ-контроль/автопідпал |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 329 ₴











