
Варильна поверхня Siemens EH65KHFB1E індукційна, 60см, розширена зона, чорний
31 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: EREH65KHFB1E
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Індукційна варильна поверхня Siemens EH65KHFB1E має 17 рівнів потужності для точного регулювання нагріву. Функція powerBoost прискорює нагрівання на 50%, а quickStart автоматично визначає активну конфорку. reStart дозволяє відновити налаштування після випадкового вимкнення. Безпека забезпечується двоступеневим індикатором залишкового тепла, блокуванням від дітей та автоматичним відключенням. Дизайн зі скошеними профілями без металевого декору. Функція powerManagement дозволяє обмежити споживану потужність за потреби.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | блокування від дітей/автоматичне захисне вимкнення/цифровий двоступінчастий індикатор залишкового тепла |
| Габарити | 5,1 x 59,2 x 52,2 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Задня ліва | 2 кВт/180 мм/280 мм |
| Задня права | 1.6 кВт/145 мм |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Кількість індукційних конфорок | 4 шт |
| Особливості | мінімальна товщина робочої поверхні: 16 мм/17 рівнів потужності |
| Передня ліва | 2 кВт/180 мм |
| Передня права | 2.5 кВт/210 мм |
| Потужність під'єднання | 7.4кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Розміри для вбудовування | 5.1 |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | функція PowerManagement/автоматичне розпізнавання конфорки QuickStart/функція швидкого поновлення попередніх налаштувань конфорки ReStart/збільшення потужності PowerBoost для всіх конфорок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 129 ₴











