
Варильна поверхня Electrolux EHF6343FOK електрична склокерамічна, 60см, чорний
12 979 ₴
- Готово до відправки
- Код: EREHF6343FOK
Зручний доступ до панелі керування
Елементи керування цієї варильної поверхні зручно розташовані в зоні прямого доступу. Просто простягніть руку і виконайте необхідну настройку.
Одним дотиком призупиняйте та продовжуйте процес готування
Іноді в процесі готування вам може знадобитися ненадовго відволіктись. Завдяки функції «Stop+Go» ви можете одним дотиком призупиняти процес готування та продовжувати його з тими самими налаштуваннями.
Інтуїтивно зрозуміле керування завершенням процесу готування
Для інтуїтивно зрозумілого контролю використовуйте таймер. Він автоматично вимикає варильну поверхню після того, як збіжить встановлений час, а також сповіщає вас про це за допомогою звукового сигналу.
Ви завжди точно знатимете, яка зона нагрівання все ще гаряча
Завдяки індикаторам залишкового тепла ви завжди знатимете, які частини цієї варильної поверхні все ще гарячі.
Поверхня, яку можна легко протерти
Склокерамічну поверхню цієї плити надзвичайно просто чистити. Одне легке протирання, - і все готово.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | захист від дітей/функція блокування клавіш/автоматичне вимкнення |
| Габарити | 59х52 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина межевого дроту | 1.5 |
| Задня ліва | Підсвітка, 1200Вт/145мм |
| Задня права | Підсвітка, Двоконтурна кругла, 700/1700Вт/120/180мм |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | звуковий сигнал/індикація залишкового тепла/підсвічені елементи керування/легке встановлення завдяки системі фіксаторів/функція «Stop and Go» /автоматичний швидкий нагрів |
| Передня ліва | Підсвітка, Трьохконтурна кругла, 800/1600/2300Вт/120/175/210мм |
| Передня права | Підсвітка, 1200Вт/145мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 56х49 |
| Тип поверхні | електрична |
| Керування | сенсорне/електронне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | таймер |
- Ціна: 12 979 ₴











