
Варильна поверхня Whirlpool GOS6415/NB1 газова на склі, 60см, чавун, турбо-конфорка, чорний
12 099 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERGOS6415/NB1
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Варильна поверхня Whirlpool газова на склі, 60 см, з чавуном, турбо-конфоркою, чорного кольору - це високоякісний і функціональний кулінарний інструмент, який забезпечує широкий функціонал і безпеку при готуванні. Її стильний дизайн і ряд додаткових функцій роблять її відмінним вибором для будь-якої сучасної кухні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Колір | Чорний |
| Тип | Газова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | газ — контроль |
| Вага | 11.5 |
| Габарити | 59х51 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Задня ліва | 1650 Вт |
| Задня права | 1650 Вт |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | фронтальне розташування панелі управління/автоматичне електрозапалювання/наявність шнура живлення: є/решіток:/турбо-конфорка |
| Оформлення | класична |
| Передня ліва | 3000 Вт |
| Передня права | 1000 Вт |
| Потужність під'єднання | 7.3кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Робоча поверхня | загартоване скло |
| Розміри для вбудовування | 560-562 х 480-482 |
| Тип поверхні | газова |
| Керування | поворотні перемикачі |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 099 ₴


