
Варильна поверхня Electrolux KDI641723K комбінована (2 газ + 2 інд), 60см, розширена зона, чавун, чорний
21 669 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERKDI641723K
ОСОБЛИВОСТІ
Надійне готування за допомогою StepPower
Налаштування StepPower дозволяють точно керувати полум'ям газової варильної поверхні. Встановлюйте рівень нагрівання від 1 до 9, легко вибираючи потрібну потужність і не нахиляючись для перевірки.
Чорні матові конфорки – економте час та енергію
Чорні матові конфорки з вертикальним полум'ям можна мити в посудомийній машині та економити до 20% енергії за рахунок швидшого нагрівання. Точне полум'я нагріває тільки ту сковороду, яку використовуєте, для більшої ефективності.
Чавунна підставка під сковорідки для гарантованої стабільності
Чавунна підставка під сковорідки гарантує, що каструлі та сковорідки завжди будуть стояти стабільно та надійно. Підставка виготовлена з кількох знімних елементів, що спрощує їхнє переміщення та очищення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | захист від дітей/індикатор залишкового тепла/функція блокування клавіш/звуковий сигнал/термопара |
| Габарити | 59х52 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.1 |
| Задня ліва | 180 мм |
| Задня права | 100 мм |
| Кількість газових конфорок | 2 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Кількість індукційних конфорок | 2 шт. |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | зони розширення/підсвічені елементи керування/легка установка завдяки системі фіксаторів/індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання |
| Передня ліва | 180 мм |
| Передня права | 70 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 560х490 |
| Тип поверхні | комбінована |
| Керування | сенсорне/ручки управління |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | таймер/функція Bridge/функція CleverHeat/функція «Stop and Go» |
- Ціна: 21 669 ₴











