
Варильна поверхня Electrolux EIV84550 індукційна, 80см, розширена зона, Hob2Hood, чорний
33 989 ₴
- Немає в наявності
- Код: EREIV84550
Запам’ятовування рівня потужності на випадок розливання
Якщо ваша страва розіллється чи вам треба буде зняти каструлю, варильна поверхня пам’ятатиме налаштування протягом 120 секунд. Вам не доведеться розпочинати готування заново чи знову налаштовувати температуру згідно з рецептом.
Функція Hob2Hood для повної зручності
Функція Hob2Hood бездротово з’єднує варильну поверхню та витяжку. Починайте приготування, а витяжка автоматично регулюватиме налаштування, забезпечуючи найкраще очищення повітря залежно від потужності, обраної для варильної поверхні. Вона виконує важку роботу за вас.
Інтенсивне нагрівання за допомогою PowerBoost
Активуйте функцію PowerBoost, щоб швидко збільшити потужність нагрівання. Вона дає змогу прискорити приготування страв. Можна швидко кип’ятити воду і готувати сковороди для смаження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | захист від дітей/функція блокування клавіш/звуковий сигнал/автоматичне вимкнення |
| Габарити | 78х52 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина межевого дроту | 1.5 |
| Задня ліва | 210 мм |
| Задня права | 210 мм |
| Кількість конфорок | 5 шт. |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | Положення панелі управління: спереду посередині/зона розширення/підсвічені елементи керування/легка установка завдяки системі фіксаторів/індукційні конфорки з функцією швидкого нагрівання/виявлення каструль |
| Оформлення | з конічною рамкою |
| Передня ліва | 210 мм |
| Передня права | 210 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 750х490 |
| Середня | 210 мм |
| Тип поверхні | індукційна |
| Керування | Сенсорне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | EcoTimer/функція CleverHeat/функція Hob2hood/DoubleBridge |
- Ціна: 33 989 ₴











