Елегантне та стильне готування
Ця стильна варильна поверхня пасує будь-якій кухні. Її сучасні лінії доповнюють стиль вашого дому, аби додати ще один вишуканий акцент не роблячи ремонту. І, звичайно, ця варильна поверхня виводить щоденне готування на наступний рівень.
Точне регулювання полум'я
Повністю контролюйте варильну поверхню завдяки чутливим газовим кранам. Вони допомагають легко регулювати рівень полум'я, аби ви могли завжди готувати з потрібним рівнем нагрівання.
Безпека на першому місці
Функція Gas Safety забезпечить безпеку на кухні. Вона автоматично вимикає газ у випадку згасання полум'я на варильній поверхні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | газ — контроль |
| Габарити | 59.5х51 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Грати конфорок | емаль |
| Довжина межевого дроту | 1.1 |
| Задня ліва | 70 мм |
| Задня права | 70 мм |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | положення панелі управління: спереду праворуч/інтегрований електричний підпал/тримачі посуду/набір для переведення на інший тип газу |
| Передня ліва | 100 мм |
| Передня права | 54 мм |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 560х480 |
| Тип поверхні | газова |
| Керування | Механічне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 009 ₴












