Захистіть своїх дітей від випадкового увімкнення варильної поверхні
Ця варильна поверхня має продуману функцію захисту від випадкового увімкнення будь-якої зони нагрівання дітьми. Функція вмикається одним дотиком.
Поверхня, яку можна легко протерти
Склокерамічну поверхню цієї плити надзвичайно просто чистити. Одне легке протирання, - і все готово.
Гнучкість установки варильної поверхні там, де забажаєте
Через те, що ця варильна поверхня є незалежною, більше гнучкості у встановленні її там, де забажаєте. Оберіть розташування, що підходить до стилю приготування страв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Колір | Чорний |
| Тип | Електрична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | захист від дітей/індикатор залишкового тепла/автовимкнення/звуковий сигнал |
| Габарити | 59х52 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Довжина межевого дроту | 1.5 |
| Задня ліва | 145 мм |
| Задня права | 180 мм |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | положення панелі управління: спереду праворуч/підсвічені елементи керування/легке встановлення завдяки системі фіксаторів |
| Передня ліва | 210 мм |
| Передня права | 145 мм |
| Потужність під'єднання | 6.5 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Робоча поверхня | склокерамічна |
| Розміри для вбудовування | 560х490 |
| Тип поверхні | електрична |
| Керування | Сенсорне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 569 ₴








