
Варильна поверхня Gorenje G642ABX газова, 60см, чавун, нерж
10 559 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERG642ABX
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Газова варильна поверхня Gorenje G642ABX володіє не тільки практичними функціональними можливостями, але і прекрасним стилем, який елегантно впишеться і доповнить інтер'єр будь-якої сучасної кухні і стане улюбленицею володаря. Оригінальний дизайн ідеально підійде для квартир з технікою Gorenje і стане невід'ємною помічницею на кухні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | газ — контроль |
| Вага | 11 |
| Габарити | 60 × 52 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Задня ліва | 1.8 кВт/7.35 см |
| Задня права | 1.8 кВт/7.35 см |
| Кількість газових конфорок | 4 шт. |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Особливості | електрозапалювання однією рукою/додаткова конфорка/велика конфорка/2 стандартні конфорки |
| Оформлення | класична |
| Передня ліва | 3.0 кВт/9.85 см |
| Передня права | 5.37 см/1.05 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 68 × 60 |
| Тип | незалежна |
| Тип газу і тиск | Природний газ |
| Тип поверхні | газова |
| Керування | Механічне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 559 ₴







