
Варильна поверхня Electrolux KGM64311X комбінована (3 газ + 1 електро), 60см, чавун, нерж
11 659 ₴
- Немає в наявності
- Код: ERKGM64311X
+380 (63) 027-11-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Поєднання трьох газових пальників і електричної конфорки дозволяє вибирати джерело тепла відповідно до блюдом, яке ви збираєтеся приготувати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпека | газ — контроль |
| Габарити | 59.4 x 51 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Грати конфорок | чавунні |
| Довжина межевого дроту | 1.1 |
| Задня ліва | 1 кВт/145 мм |
| Задня права | 3.0 кВт/100 мм |
| Кількість газових конфорок | 3 шт |
| Кількість конфорок | 4 шт. |
| Кількість чавунних конфорок | 1 шт. |
| Напруга | 220-240 В |
| Особливості | Набір для конверсії газу |
| Оформлення | класична |
| Передня ліва | 70 мм/2.0 кВт |
| Передня права | 54 мм/1 кВт |
| Потужність під'єднання | 1 кВт |
| Пристрій | варильна поверхня |
| Розміри для вбудовування | 560 x 480 |
| Тип | незалежна |
| Тип поверхні | комбінована |
| Керування | Механічне |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції | електрозапалювання |
| Колір | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 659 ₴




