
Маршрутизатор D-Link G403C N300, 4G/LTE, 3xFE LAN, 1xFE LAN/WAN
3 739 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERG403C
Безперебійний 4G-Інтернет
G403C – ідеальне рішення для районів з підключенням до дротового Інтернету або без нього, включаючи будинки, підприємства, заходи, дачі та автопричепи. Він забезпечує надійне підключення 4G LTE/3G зі швидкістю до 150 Мбіт/с для завантаження та 50 Мбіт/с для відправлення.
Підключення 32 пристроїв
Підключіться та насолоджуйтесь безперебійним 4G LTE/3G. Інтернет на 32 пристроях одночасно, ідеально підходить для роботи, розваг та іншого.
Просте налаштування, без кабелів
Вставте SIM-карту для негайного доступу до Інтернету з простим налаштуванням.
WAN Failover
Миттєво перемикається між 4G LTE та широкосмуговим підключенням, щоб забезпечити безперебійний доступ до Інтернету. Якщо основне підключення виходить з ладу, автоматично вмикається резервне, забезпечуючи надійне та безперебійне підключення до Інтернету.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 1 x слот для SIM-картки (Nano SIM: 4FF)/1 x WAN/LAN (Fast Ethernet)/3 x LAN (Fast Ethernet) |
| Вага | 240 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u/IEEE802.3ab |
| Габарити | 42 x 222 x 147 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–95% |
| Допустима вологість при зберіганні | 5~95% |
| Індикатори | WPS/Wi-Fi/LAN/POWER/WAN/Internet/сигнал LTE/3G |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 |
| Особливості | Stateful Packet Inspection (SPI)/VPN passthrough/Port Forwarding/Кнопка WPS/DMZ/Virtual Server/Power Button/Кнопка Reset |
| Живлення | 12 В / 1 А |
| Сертифікація | RoHS/CE/NCC/RCM |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/WiFi 4 (802.11n) |
| Температура експлуатації | -10 – 40 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Тип | маршрутизатор/LTE роутер |
| Тип модему | зовнішній |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції безпеки | WPA2-PSK/WPA-PSK/WPA3-PSK |
| Функції брандмауера | перевірка стану пакетів/перевірка захисту від спуфінгу/фільтрація IP/MAC-адресування/переадресація портів/виртувальний сервер/VPN Pass-through/DMZ Pass-through |
- Ціна: 3 739 ₴







