
Маршрутизатор TENDA 4G06C N300, 4G/LTE, 1xFE LAN, 1xFE LAN/WAN, 1xRJ11, Cлот для SIM-карти
2 908 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER4G06C
Бездротовий доступ до мережі у зручному місці
Завдяки технології LTE Advanced пристрій дозволяє отримати доступ до інтернет-мережі без використання кабелю або оптоволокна. Це - ідеальний вибір для заміських будинків, дач, виїзних кафе або ж будинків відпочинку. 4G06 – це доступ до бездротової мережі у зручному для користувача місці.
Голосовий сервіс високої якості
Оснащений технологією IP Multimedia Subsystem (IMS) зі спеціальними профілями для керування голосового сервісу на базі бездротової широкосмугової LTE технології.
Більш потужний Wi-Fi з широким покриттям
Бездротовий сигнал у діапазоні 2,4 ГГц збільшує площу Wi-Fi покриття, а технологія Beamforming дозволяє Wi-Fi сигналу проникати через декілька перешкод.
Wi-Fi мережа для 32 пристроїв
Завдяки потужному 880MHz 28нм процесору, маршрутизатор здатен забезпечити WiFi мережу для 32 пристроїв.
Постіний доступ до інтернет-мережі через Mini SIM карту
Постіний доступ до інтернет-мережі через авторизовану Mini SIM карту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | 1 × 2FF SIM Card Slot/1 x LAN/WAN 10/100 Мбіт/с/1 x LAN 10/100 Мбіт/с/1 x Tel Port |
| Вага | 252 |
| Габарити | 60 x 126 x 185 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Індикатори | Wi-Fi/ LAN/Power/Ethernet/4G/3G Signal strength (3 Bars) |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Адаптер живлення/Маршрутизатор/кабель Ethernet/Руководство зі швидкого встановлення |
| Максимальна швидкість з'єднання | 300 |
| Особливості | Гостьова мережа/Кнопка WPS/Reset/QoS/Кнопка WPS/Кнопка ввімкнення/вимкнення живлення |
| Живлення | 100-240 В ~ 50/60 Гц/12 В / 1 А |
| Сертифікація | RoHS/CE/SIRIM/NBTC/Postel |
| Стандарти | 4G/3G |
| Температура експлуатації | 0...+40 °C |
| Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Тип | маршрутизатор |
| Тип антени | зовнішня/внутрішня |
| Тип модему | зовнішній/LTE-модем |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції бездротового режиму | розклад Wi-Fi |
| Функції безпеки | WPA2-PSK/WPA-PSK/WPA/WPA2 |
- Ціна: 2 908 ₴





