
Маршрутизатор TENDA TX2LPro AX1500, 1xGE WAN, 3xGE LAN
1 759 ₴
- Готово до відправки
- Код: ERTX2LPRO
Швидкий Wi-Fi 6 для кращого досвіду
Маршрутизатор озброєний технологією Wi-Fi 6, двохдіапазонна одночасна швидкість до 1501 Мбіт/с (для 5 ГГц: до 1201 Мбіт/с, для 2.4 ГГц: до 300 Мбіт/с), забезпечуючи швидкий Wi-Fi 6 у всьому помешканні.
Ще одна антена, ще більше покриття
Оснащений п’ятьма антенами та двома високопродуктивними модулями підсилення сигналу, маршрутизатор може ефективно підвищити чутливість передачі та прийому сигналу та розширити Wi-Fi у кожному куточку помешкання.
Більш плавне підключення до мережі з Wi-Fi+
Підтримуючи технологію Tenda Wi-Fi+, маршрутизатор можна об’єднати в спільну мережу з іншими моделями Tenda, які також підтримують Wi-Fi+ лише одним натисканням, далі можете насолоджуватися ширшою та плавнішою мережею.
Вертикальна конструкція для більш стабільного сигналу
Завдяки вертикальній конструкції, порівняно з традиційною горизонтальною формою маршрутизатора, площа повітряного контакту ширша, а ефективність розсіювання тепла значно покращена, що забезпечує стабільнішу роботу мережі.
Надшвидкість з гігабітними портами
Ви можете насолоджуватися вищою швидкістю передачі за допомогою гігабітних портів, забезпечити безперебійну роботу всіх дротових пристроїв і просто насолоджуватися надшвидкісною мережею.
Під’єднати більше пристроїв
Використовуючи технології OFDMA+MU-MIMO, більше пристроїв можуть отримати доступ до мережі Інтернет одночасно, завдяки цьому ефективність передачі значно покращена, затримки значно зменшені, а багатокористувацькі ігри працюють без жодних завмирань.
Батьківський контроль
Зберігайте контроль над часом і поведінкою дітей в мережі Інтернет та виховуйте у дітей здорову звичку роботи в мережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Тип антени | Зовнішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| L2TP VPN | L2TP клієнт |
| PPTP VPN | PPTP VPN сервер/PPTP клієнт |
| Інтерфейс | 1 x 10/100/1000 Мбіт/с WAN/3 x 10/100/1000 Мбіт/с LAN |
| Безпека VPN | VPN Client L2TP/VPN-client PPTP/VPN-Server PPTP/PPTP/L2TP/IPSEC |
| Вхідне живлення | 100-240 В |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE802.3u/IEEE802.3ab/IEEE802.3 |
| Габарити | 200 x 56 x 244 |
| Гарантія (місяців) | 24 |
| Додатково | DHCP-сервер/OFDMA/Список клієнтів DHCP/резервування та призначення статичної IP-адреси DHCP |
| Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Індикатори | світлодіодні індикатори |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Адаптер живлення/маршрутизатор/кабель Ethernet/Інструкція |
| Максимальна швидкість з'єднання | 1201 |
| Особливості | Підтримка IPTV/Port Forwarding/MU-MIMO/DMZ/IPv6/IPTV support/Підтримка DDNS/uPnP/Статична/динамічна IP-адреса/Резервне копіювання та відновлення/Швидке підключення по WPS/Wi-Fi+ (Mesh-система)/PPPOE |
| Живлення | 12 В / 1 А |
| Підтримка VPN | 1 |
| Підтримувані протоколи | IPv4/ IPv6 |
| Сертифікація | RoHS/CE/FCC |
| Стандарти | IEEE 802.11b/IEEE 802.11a/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11ax |
| Температура експлуатації | 0–40 ℃ |
| Температура зберігання | -40–70 ℃ |
| Тип | маршрутизатор |
| Тип модему | зовнішній |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції безпеки | WPA2-PSK/підтримка WPS/Батьківський контроль/WPA3-SAE/WPA3-SAE/WPA2-PSK |
- Ціна: 1 759 ₴









