Особливості:
Вбудований процесор на базі архітектури ЦП 650 МГц MIPSBE і 64 МБ оперативної пам'яті забезпечує стабільну роботу при різних сценаріях використання. У корпусі передбачено два порти Ethernet, а також вхід PoE, вихід PoE та 2-контактний роз'єм постійного струму для зручного живлення.
Потужний вбудований вузькосмуговий модем CAT-M LTE не зможе транслювати відео з YouTube, проте забезпечує відмінне покриття мережі та стабільну передачу даних навіть за умови використання недорогих тарифних планів.
Передбачена можливість передачі даних бездротовою мережею по каналу 2,4 ГГц. Це дозволяє підключати до модему смартфон MikroTik.
Корпус захищений за класом IP65, не пропускає вологу та пил, розрахований на роботу у суворих умовах експлуатації – модем можна встановлювати у вологі горища, у дощових чи дуже холодних регіонах. Допускається використання при температурі від -40 до +70°C.
Плюс у модемі встановлено модуль GPS і ГЛОНАСС, за допомогою якого можна визначати положення обладнання.
Пристрій працює на базі операційної системи RouterOS v7.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 16 MB |
| RAM пам'ять | 64 МB |
| Інтерфейс | Nano SIM slot x 1/2 x 10/100 Мбіт/с |
| Вхідне живлення | 12–57 В/18 - 57 V |
| Габарити | 253x88x60 |
| Гарантія (місяців) | 12 |
| Діапазон у частотних межах | 2.4 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 1 |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 6/31 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 0.65 |
| Операційна система | MikroTik RouterOS |
| Особливості | Підсилення антени:/GPS/GLONASS |
| Живлення | 48V, 0.95А адаптер, PoE in 802.3af/at |
| Процесор | QCA9531 |
| Рівень ліцензії | 4 |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b/g/n |
| Стандарти | 2.4 GHz 802.11b/g/n |
| Температура експлуатації | -40.. +70 °C |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
- Ціна: 5 279 ₴





