
Маршрутизатор ASUS 90IG07Z0-MO3C00 RT-AX59U AX4200, 3xGE LAN, 1xGE WAN, 1xUSB3.2, 1xUSB 2.0, MESH
5 378 ₴
- Готово до відправки
- Код: ER90IG07Z0-MO3C00
- Захист в один дотик – функція ASUS Safe Browsing для блокування небажаного вмісту в один дотик, фільтрування результатів пошуку.
- Повноцінний інформаційний захист – вбудована система інформаційної безпеки AiProtection Pro на базі рішень Trend Micro. Технологія ASUS Instant Guard забезпечує безпечний доступ в Інтернет за допомогою шифрованого VPN-з'єднання.
- Легке розширення мережі – якісне з’єднання та розширені функції у великому будинку завдяки підтримці технології AiMesh.
Освоєння розумного будинку
Оцініть швидкий і надійний Wi-Fi по всьому розумному будинку з RT-AX59U маршрутизатором WiFi 6. Він повністю сумісний з попередніми стандартами та пристроями Wi-Fi, тому можна залишатися на зв'язку, не турбуючись про будь-які дії в Інтернеті.
Створено, щоб відповідати стилю
Будь то вдома чи в кафе, на столі чи на стіні, ультрамінімалістський дизайн RT-AX59U сподобається всім, оскільки він оптимально поєднується з широким спектром домашніх інтер'єрів та бізнес-середовища. Інноваційна підставка-ніжка також може бути настінним кронштейном для простої установки.
Потужна продуктивність WiFi 6
Насолоджуйтесь неперевершеною продуктивністю бездротової мережі у розумному будинку з дводіапазонним маршрутизатором RT-AX59U. Потужний чотириядерний процесор та технологія WiFi 6 забезпечують у 4 рази більшу ємність для більшої кількості пристроїв. Підтримуючи смугу пропускання каналу 160 МГц, він забезпечує в 3 рази більш високу швидкість та надійніше підключення для всіх видів діяльності, пов'язаних з високою пропускною здатністю. Підвищена ефективність передачі даних також знижує енергоспоживання в сім разів, що збільшує термін служби батареї ваших пристроїв.
Просте налаштування та керування
RT-AX59U полегшить керування домашньою мережею. Його легко налаштувати і стежити за тим, що відбувається за допомогою інтуїтивно зрозумілої мобільної програми ASUS Router або потужного веб-інтерфейсу. Можна вивчити ще більше, включаючи повні налаштування VPN, функції батьківського контролю, візуалізовану діагностику підключення та багато іншого.
Просте розширення мережі Wi-Fi
Завдяки технології ASUS AiMesh можна легко об'єднати кілька маршрутизаторів ASUS, сумісних з AiMesh, до створення домашньої мережі Wi-Fi з централізованим управлінням. Ви навіть можете використовувати один SSID для всієї вашої домашньої або офісної мережі, з безшовним покриттям та усуненням мертвих зон!
VPN для дому
Насолоджуйтесь безпечним підключенням VPN до улюблених потокових сервісів або ігор з RT-AX59U. Як через ASUS Router, так і через веб-інтерфейс можна легко керувати своїми VPN-підключеннями, включаючи OpenVPN та WireGuard, щоб відповідати більшій кількості сценаріїв VPN. Користувач також може запускати як VPN, так і звичайне підключення до Інтернету одночасно з VPN Fusion, не заважаючи роботі інших користувачів.
VPN для роботи
ASUS RT-AX59U забезпечує швидке та зашифроване підключення до корпоративних мереж без необхідності встановлення програмного забезпечення VPN на кожен пристрій.
Універсальне підключення
Крім гігабітних портів WAN та LAN, RT-AX59U також оснащений двома портами USB для домашніх медіасерверів, спрощеного обміну файлами, загального доступу до принтерів та сховищ NAS. Як бонус RT-AX59U може забезпечити резервний доступ до мережі, коли ваші інтернет-сервіси недоступні. Можна встановити USB-порт як резервний WAN, підключивши його до USB-модему 4G/5G або використовувати свій телефон Android як мобільну точку доступу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Тип антени | Внутрішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Flash пам'ять | 128 MB |
| RAM пам'ять | 512 МБ |
| Інтерфейс | 1 x USB 2.0/ RJ45 for Gigabits BaseT for WAN x 1/RJ45 for Gigabits BaseT for LAN x 3/USB 3.2 Gen 1 x 1 |
| Вага | 476 |
| Вихідне живлення | 12 В / 2.5 А (макс.) |
| Вхідне живлення | 110V~240V(50~60Hz) |
| Вхідний інтерфейс ( WAN ) | PPPoE/Static IP/Automatic IP/PPTP/L2TP |
| Гарантія (місяців) | 36 |
| Діапазон у частотних межах | 2.4 ГГц/5 ГГц |
| Додатково | OFDMA/Beamforming |
| Захист інформації | WPA-Enterprise/WPA2-Enterprise/WPS support/WPA-Personal/WPA2-Personal/WPA3-Personal/UTF-8 SSID |
| Індикатори | Power & Status Combo LED x 1 |
| Кнопка скидання до заводських налаштувань | 1 |
| Комплектація | Гарантійний талон/маршрутизатор/Кабель RJ-45/Блок живлення/короткий посібник |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Номінальна частота процесора, ГГц | 2 |
| Операційна система | ASUSWRT |
| Процесор | 2.0GHz quad-core 64bit processor |
| Підтримка VPN | 1 |
| Підтримка операційних систем | Windows 7/Windows 10/Windows 8/iOS9.0 /Windows 11/Android/Mac OS X 10.6 |
| Підтримувані протоколи | IGMP/NAT/L2TP/PPTP/DHCP/PPPoE/DDNS/NTP/TCP/MPPE/OpenVPN/RADIUS |
| Режими роботи | режим роутера/точка доступу/AiMesh node mode/повторювач/медіа-міст |
| Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | b/g/n/a/ax/ac |
| Стандарти | IPv4/IPv6 |
| Тип | маршрутизатор |
| Умови доставки та оплати | Увага цей товар вирушає тільки частковою або повною передоплатою |
| Функції безпеки | інформаційний захист AiProtection/фільтр MAC-адрес/Батьківський контроль/Two-Way IPS/Запобігання та блокування заражених пристроїв/Гостьова мережа |
| Функції брандмауера | Захист від DoS-атак/Виявлення вторгнень SPI |
- Ціна: 5 378 ₴











